Konferenční stolky z masívuKonferenční stolek Marone - malý, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Konferenční stolek Marone - malý, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Borovicový konferenční stůl Marone určený do obývacích pokojů je vyroben z borovicového dřeva chráněného doplňkovou vrstvou bílého vosku s 85% krytím. Samotná deska je rovněž z namořeného borovicového dřeva v barvě dubu. 

5 990 Kč s DPH

  • 2smar15
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 75 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 75 cm
Počet polic: 1 police
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Konferenční stolek Marone - malý, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

K čemu by byl obývací pokoj bez místa, kde se můžete pohodlně usadit a pohovořit si s druhou osobou. K čemu by byl obývací pokoj bez místa na zákusky, časopisy nebo ovladače na TV. Bylo by to místo, ve kterém by evidentně něco chybělo. S ohledem na úplné vybavení interiéru, jsme vytvořili borovicový konferenční stůl z kolekce Marone. Obsahuje pohodlnou poličku, na které se nachází vaše oblíbené časopisy a knihy, které právě čtete. Pěkná borovicová deska v barvě dubu bude dokonalým místem na šálek aromatické kávy nebo na talířek se zákuskem. Setkání se známými budou konečně pohodlnější. Při sledování fotbalových utkání nebo filmů si na něj odložíte své oblíbené pochoutky a chlazené nápoje.

Borovicový konferenční stůl Marone určený do obývacích pokojů je vyroben z borovicového dřeva chráněného doplňkovou vrstvou bílého vosku s 85% krytím. Samotná deska je rovněž z namořeného borovicového dřeva v barvě dubu. Takové spojení je perfektní volbou pro rustikální či minimalistický styl. Jemné zdobení, bílá barva, přírodní dřevo, právě to jsou charakteristické znaky minimalistického stylu. Takový konferenční stůl je rovněž vhodný do interiérů v provensálském stylu. Interiér rozjasní a vnese do něj harmonii a dnes tak vyhledávanou jednoduchost. Není to jen praktický nábytek, ale rovněž velmi elegantní. Skosené boční hrany desky se výborně doplňují s ostatním nábytkem kolekce Marone, mezi něž patří komody, stůl, vitríny, atd.

Když se rozhodnete pro koupi nábytku zhotoveného ze dřeva, pamatujte, že podléhá procesu stárnutí, který je naprosto přirozený. Abyste měli co nejdéle radost z bezchybného vzhledu koupeného nábytku, je třeba o něj důkladně pečovat. Především se doporučuje nepoužívat silné detergenty nebo drsné hadříky, protože mohou poškodit povrch nábytku. Přímé působení UV záření a topná tělesa umístěna v blízkosti nábytku mohou mít negativní vliv na jeho vzhled.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty