Konferenční stolky z masívuKonferenční stolek Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Konferenční stolek Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Konferenční stolek do obývacího pokoje byl vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva. Má širokou desku, na kterou lze při sledování televize položit občerstvení nebo kávu pro hosty.

7 840 Kč s DPH

  • MMCOS067
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 120 cm
Výška: 44 cm
Hloubka: 70 cm
Počet polic: 1 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Konferenční stolek Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Provádíte rekonstrukci nebo renovaci bytu, kupujete nový nábytek? Máte už komodu, pohovku, TV stolek. Zdá se, že máte už všechno, ale přece jen něco chybí. Pokud usedáte na pohodlnou pohovku, zapínáte televizi, uvědomíte si, že chybí už jen konferenční stolek. Na co položíte oblíbené občerstvení, nápoj, nemluvě o tom, pokud přijdou hosté? Ideálním řešením je stylový konferenční stolek Costa.

Konferenční stolek do obývacího pokoje byl vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva. Má širokou desku, na kterou lze při sledování televize položit občerstvení nebo kávu pro hosty. Díky dolní poličce se stává více funkční. Ideální místo na odložení dálkového ovládání nebo novin. Díky teplé barvě dřevěný konferenční stolek Costa navozuje v místnosti harmonii. Deska je starošedé barvy a celkovému vzhledu vtiskuje charakter. Jelikož stolek na kávu je v rustikálním stylu, tak se ideálně hodí do každého interiéru. Pamatujte, že konferenční stolek je nedílnou součástí každého obývacího pokoje. Tento nábytek je neobvykle praktický a určitě upoutá pozornost každé návštěvy.

Pamatujte, že každý dřevěný nábytek podléhá přirozenému stárnutí. Nábytek z přírodního materiálu se musí vhodným způsobem čistit, nejlépe pomocí měkkého hadříku. Lze používat čisticí prostředky určené jen na dřevo. Nesmí být umístěn v blízkosti topení a vystavován přímému UV záření.

Konferenční stolek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho  sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty