Konferenční stolky z masívuKonferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý / ořech, masiv, borovice

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý / ořech, masiv, borovice

  • Skladem
  • 70 cm
  • 48 cm
  • 70 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

4 690 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý / ořech, masiv, borovice

Konferenční stolek 70 x 70 cm.

Konferenční stolek je vaším nejlepším "kamarádem", kdy při sledování televize máte kde umístit misku popcornu nebo chipsy.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 70 cm
Výška: 48 cm
Délka: 70 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý / ořech, masiv, borovice

Pevný borovicový konferenční stolek z kolekce Belluno Elegante je jednoduchý dřevěný kus nábytku, který je potřebný téměř v každém obývacím pokoji. Navržený pro jemný, malý pokoj, ale také jako doplněk ve velkém obývacím pokoji. Když sedíte se svou přítelkyní u kávy, intuitivně hledáte místo, kam by se během rozhovoru položila káva. Na stoleksi můžeme dát i něco sladkého. Konferenční stolek je vaším nejlepším "kamarádem", kdy při sledování televize máte kde umístit misku popcornu nebo chipsy.

Frézovaná stolní deska– Vkusně vyrobená stolní deska zdůrazňuje řemeslné zpracování, se kterým byl vyroben tento jednoduchý, ale efektivní kus nábytku. Přírodní dřevo a přesné obrábění jsou faktory, které nám umožňují nabídnout pevný konferenční stolek do obývacího pokoje.

Zpevňující lišta– Zpevňující lišta zajišťuje stabilitu stolku, který se už nikdy nebude při používání kývat a poškozovat tak spoje konferenčního stolku.

Pohodlná polička Zde si můžete odložit své oblíbené časopisy, noviny a knihy. Bude vám sloužit jako úložný prostor potřebný pro každodenní používání obývacího pokoje. Vyrobená ze dřeva a navíc spojuje masivní dřevěné nohy.

Robustní nohy - Všechno, co má mít dlouhou životnost, by mělo být namontováno na pevné konstrukci se stabilní oporou. Takovou oporou pro náš konferenční stolek v obývacím pokoji jsou dřevěné masivní nohy. Zajišťují pohodlné používání a zároveň estetickou vyváženost nábytku.                   

Přestože stoly a konferenční stolky existovaly již od starověku, dosud jste neviděli takový okouzlující a stylový bílýkonferenční stolek. Silná 2,4cm deska stolku, jemně ofrézovaná na okrajích, aby nabyla jemnějšího vzhledu. Masivní dřevěné nohy, rafinovaná a zároveň velmi funkční malá police pro noviny, ovladač nebo knihu, kterou právě čtete. Belluno ELEGANTE bílý borovicový konferenční stolek je odpovědí na vaše potřeby. Nátěr v teplé bílé barvě (RAL 9010) skvěle vyhovuje stylu Provence. Nicméně jestliže máte jiný nápad, nic vám nebrání v tom, abyste ho vložili do svého stylu. 

Aby konferenční stolek Belluno Elegante, mohl dlouho těšit vaše oči svým bezchybným vzhledem po dlouhou dobu, měli byste se o něj dobře starat a pečovat. Čistit jemnou vlhkou látkou. Nedoporučujeme používat čistící prostředky ani hrubé tkaniny.

Konferenční stolek je dřevěný, a tak bude časem podléhat přirozenému procesu stárnutí dřeva. Suky a léta budou více viditelné. Dobu k jejich zvýraznění můžeme prodloužit, nebudeme-li stolek vystavovat přímým UV paprskům a udržovat jej mimo zdroj tepla (radiátory, horkovzdušné ventilátory).

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty