Komoda Marone 2.1, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Kód: 1856/BEZ
Novinka
3 hodnocení
ZdarmaZdarma
0019024 marone komoda 21
9 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Komoda je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda Marone 2.1, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Jste již unavení z městského shonu a nekonečného stání v zácpách? Po týdnu práce sníte už jen o tom, že pojedete mimo město a strávíte celý víkend v útulném venkovském domě, mezi dřevěným nábytkem, přírodními doplňky a okolní zelení? A pokud byste mohli přenést idylickou náladu přímo z venkovského domu přímo do vašeho bytu? Je to možné s rustikálním nábytkem ze série Marone. Můžete začít třeba dřevěnou komodou.

Vysoká kvalita použitého materiálu a pečlivé provedení – tím je proslulý náš výrobek – dřevěná komoda Marone. Díky spojení bílé barvy a barvy přírodního dřeva odpovídá tento kus nábytku nejnovějším trendům. Povrch dřevěné komody je ošetřen bílým voskem, který tvoří dodatečnou ochrannou vrstvu a poskytuje nábytku fantastickou finální úpravu. Korpus nábytku je bílý, zatímco horní deska byla ošetřena vodním mořidlem. Rustikální komoda má pečlivě provedenou konečnou úpravu, která má vliv na neopakovatelný vzhled nábytku.

Dřevěné součásti výrobku mají klínová spojení (mikrozub). Když si vyberete komodu z řady Marone, budete mít jistotu, že jste se rozhodli pro koupi pečlivě a solidně zhotoveného nábytku.Pro dřevěnou komodu Marone je typická především funkcionalita – je vybavena jednou zásuvkou s kolečkovým vedením.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Dvířka: neprosklená
Hloubka: 42 cm
Šířka: 109 cm
Výška: 111 cm
Série: Marone
Kód zboží: AS2SMAR17
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Úchytky: Dřevěné
Pojezdy zásuvek: Kolečkové