Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Kód: 1358/BEZ
Výprodej
Neohodnoceno
9 990 Kč –10 % 8 990 Kč
Momentálně nedostupné (> 5 ks)

Komoda je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Madera
Výška: 88 cm
Kód zboží: ASPLMA22
Šířka: 102 cm
Hloubka: 43 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice Komoda se dvěma zásuvkami a dvojitými dvířky představuje skvělé řešení pro ty, kdo nemají v pokoji moc místa anebo chtějí zdůraznit svůj minimalistický přístup k navrhování interiéru. Je to rustikální komoda, která vznikla spojením ověřených nábytkářských postupů s novým barevným ritem a strukturou povrchu, která nadchne nejednu návštěvu, jež k Vám zavítá. Interiér zaplní harmonií a klidem. I přes četná smirkování a použití kartáčovaného borovicového dřeva bude nábytek v optickém souladu jak s typicky rustikálním, tak s moderním interiérem v loftovém stylu. Pokud máte stěny jednotné barvy, také není problém.

Tento kus nábytku se bude vyjímat na pozadí, bude vystupovat do popředí a stane se výrazným prvkem v interiéru. Komoda je celá vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Dna zásuvek a zadní stěna nábytku je z HDF desky. Toto patří k nábytkářskému standardu. Jak u dvířek, tak v zásuvkách byl použit systém tichého dovírání, který Vám zajistí komfortní a snadné používání. Už Vás nebudou trápit dveře ani zásuvky třískající během zavírání. Celek je vyroben z kartáčovaného dřeva s výraznou strukturou a neopakovatelností, natřeného ekologickou vodní barvou, která následně byla na mnoha místech osmirkována. Tímto způsobem jsme získali nábytek v rustikálním stylu, na který je radost pohledět, ale také praktický a pohodlný při každodenním používání. Horní deska a římsa byly natřeny vodní barvou v popelavém odstínu. Tyto díly byly také upraveny v rustikálním stylu a patinovány. Nyní návštěvy mohou obdivovat nejen vzhled nábytku, ale také pocítit na dotek strukturu jeho povrchu a neopakovatelnost letokruhů a suků. Nábytek má přírodní suky, které mu propůjčují zvláštní ráz. Dodatečnou předností toho kusu nábytku jsou ozdobné kulaté úchytky v barvě starého stříbra, patinované kvůli dosažení souladu s rustikálním stylem nábytku.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Série: Madera
Výška: 88 cm
Kód zboží: ASPLMA22
Šířka: 102 cm
Hloubka: 43 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Úchytky: Kovové
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Počet polic: 1 police

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: