VitrínyKomoda Costa vitrína 2D / 6S, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Komoda, vitrína 2D / 6S, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Borovicová komoda Costa 2d / 6s byla navržená tak, aby splňovala všechna očekávání spojená s výběrem nábytku. Nelze si nevšimnout, že se dá umístit v obýváku, kuchyni nebo ložnici.

14 590 Kč s DPH

  • MMCOS022
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 144 cm
Výška: 152 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 5 polic
Počet zásuvek: 6 zásuvek
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Borovicová komoda, vitrína Costa 2d/6s bílá. Rustikální komoda, vitrína do obývacího pokoje.

Toužíte po komodě, vitríně, která je nejenom hezká, ale funkční a odolná? Ideálním řešením je borovicová komoda Costa, která okouzlí svým vzhledem a současně je velmi praktická. Její neopakovatelný charakter, uspořádání zásuvek a poliček způsobí, že tento nábytek bude stylovou dekorací v každém interiéru.

Borovicová komoda Costa byla navržená tak, aby splňovala všechna očekávání spojená s výběrem nábytku. Nelze si nevšimnout, že se dá umístit v obýváku, kuchyni nebo ložnici. Vysoká funkčnost bílé komody je spojená se šesti zásuvkami vybavenými systémem tichého zavírání, což způsobuje, že jejich vysouvání a zasouvání je tiché a plynulé. Bílá komoda má rovněž dvě křídla s částečně prosklenými dvířky, za nimiž jsou umístěné tři poličky. Toto řešení způsobuje, že nábytek je prostorný a jeho uspořádání přispěje k snadnějšímu udržení pořádku ve věcech. Komoda se zásuvkami má uprostřed dvě poličky na nejnutnější věci, aby mohly být vždy po ruce. Lze na nich také vystavit krásné skleněné předměty nebo suvenýry.

Komoda do obývacího pokoje je ozdobená pro kolekci Costa charakteristickým rustikálním stylem. Bílá barva ve spojení s šedou deskou tvoří nádhernou kombinaci. Tyto prvky dodávají nábytku charakter. Dřevěná komoda je ozdobená frézováním a mosaznými madly. Nábytek bude decentní ozdobou jak tmavého, tak i světlého interiéru. Komoda kolekce Costa bude vynikajícím řešením do každé místnosti.

Díky přírodnímu materiálu dřevěná komoda podléhá přirozenému procesu stárnutí a letokruhy a suky budou výraznější. Při ošetřování dřevěného nábytku je třeba dbát, abyste k tomuto účelu nepoužívali drsné hadříky a kuchyňské čisticí prostředky – mohou povrch poškodit nebo odbarvit. Použijte nejlépe vlhký měkký hadřík. Nedoporučujeme nábytek vystavovat přímému UV záření a umísťovat jej v blízkosti topení.

Komoda je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !