Komody z masivuKomoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Komoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice

Komoda Toskania je spojením vysoce kvalitního borovicového dřeva a klasického stylu. Komoda je dostupná ve dvou barvách: bílé a medové.

7 790 Kč s DPH

  • PL2049
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: 107 cm
Výška: 83 cm
Hloubka: 40 cm
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 95,5 x 33,5 cm, h: 12 cm
Barva: Medový odstín
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Dřevěná komoda Toskania se šuplíky z borovicového dřeva vhodná do ložnice, TAHOMA

Komoda Toskania je spojením vysoce kvalitního borovicového dřeva a klasického stylu. Ozdobné prvky v podobě frézování a kování dodají interiéru eleganci a styl. Masivní borovicové dřevo ošetřené ekologickým vodním lakem způsobí, že povrch komody je příjemný na dotek a vypadá rafinovaně. Masivní dřevěné prvky komody ovlivňují stabilitu a životnost nábytku. Komoda je dostupná ve dvou barvách: bílé a medové. Možnost volby jednoho z originálních barevných provedení zaručuje úspěšné zařízení interiéru ložnice. Jak zajistit, abychom měli v našich věcech pořádek? Kam uložit všechny ty poklady? Každý z nás si mnohokrát kladl tyto otázky. Řešení problému není jen jednoduché, ale i velmi vkusné. Nabízíme vám dřevnou komodu Toskania.


Komoda Toskania je vyrobená z vysoce kvalitního masivního borovicového dřeva. Přírodní struktura pórů a suků vytváří jedinečnou atmosféru a každé komodě garantuje originální vzhled. Komoda je ideálním doplněním kolekce Toskania a stylově se hodí k dřevěné posteli téže série. Díky třem zásuvkám je komoda nejen velmi prostorná a funkční, ale má originální vzhled. Je to nábytek, jehož přednosti nelze vyčíslit a seznam použití je velmi dlouhý. Komoda Toskania je ideálním řešením pro ty, kteří oceňují přírodní styl a eleganci. Komoda je dostupná  také v bílé barvě. Je natřená ekologickým vodním lakem. Všechny prvky kromě dna zásuvek a zadní stěny (MDF deska) jsou vyrobené z masivního borovicového dřeva.

Nábytek je vyroben z borovicového dřeva a podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dávat pozor, aby se nepoužívaly abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky – mohou způsobit poškrábání a vyblednutí povrchu. Nedoporučujeme nábytek vystavovat přímému působení UV paprsků a umísťovat v blízkosti topení.

Borovicová komoda Toskania je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne 03.12.2017 (Komoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty