Komody z masivuKomoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Komoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice, dekor bílá-medová

  • Skladem květen 2019.
  • 107 cm
  • 40 cm
  • 83 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

7 790 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Komoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Komoda Toskania je vyrobená z vysoce kvalitního masivního borovicového dřeva. Přírodní struktura pórů a suků vytváří jedinečnou atmosféru a každé komodě garantuje originální vzhled.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 107 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 83 cm
Série: Toskania - dekor bílá-medová
Barva: Bílá - Medová ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 95,5 x 33,5 cm, h: 12 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda Toskania se šuplíky, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Komoda Toskania je spojením vysoce kvalitního borovicového dřeva a klasického stylu. Ozdobné prvky v podobě frézování a kování dodají interiéru eleganci a styl. Masivní borovicové dřevo ošetřené ekologickým vodním lakem způsobí, že povrch komody je příjemný na dotek a vypadá rafinovaně. Masivní dřevěné prvky komody ovlivňují stabilitu a životnost nábytku. Komoda je dostupná ve dvou barvách: bílé a medové. Možnost volby jednoho z originálních barevných provedení zaručuje úspěšné zařízení interiéru ložnice. Jak zajistit, abychom měli v našich věcech pořádek? Kam uložit všechny ty poklady? Každý z nás si mnohokrát kladl tyto otázky. Řešení problému není jen jednoduché, ale i velmi vkusné. Nabízíme vám dřevnou komodu Toskania.

Komoda Toskania je vyrobená z vysoce kvalitního masivního borovicového dřeva. Přírodní struktura pórů a suků vytváří jedinečnou atmosféru a každé komodě garantuje originální vzhled. Komoda je ideálním doplněním kolekce Toskania a stylově se hodí k dřevěné posteli téže série. Díky třem zásuvkám je komoda nejen velmi prostorná a funkční, ale má originální vzhled. Je to nábytek, jehož přednosti nelze vyčíslit a seznam použití je velmi dlouhý. Komoda Toskania je ideálním řešením pro ty, kteří oceňují přírodní styl a eleganci. Komoda je dostupná  také v bílé barvě. Je natřená ekologickým vodním lakem. Všechny prvky kromě dna zásuvek a zadní stěny (MDF deska) jsou vyrobené z masivního borovicového dřeva.

Nábytek je vyroben z borovicového dřeva a podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dávat pozor, aby se nepoužívaly abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky – mohou způsobit poškrábání a vyblednutí povrchu. Nedoporučujeme nábytek vystavovat přímému působení UV paprsků a umísťovat v blízkosti topení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty