Komody z masivuKomoda Orvietto 3.3, dekor bílá-šedá, masiv, bororvice

Komoda Orvietto 3.3, dekor bílá-šedá, masiv, bororvice

Dřevěná komoda ze série Orvietto v moderním stylu s patinovanou horní deskou. Bílá komoda se šedou kartáčovanou horní deskou se ideálně hodí do klasického i moderního interiéru.

10 490 Kč s DPH

9 441 Kč s DPH -10%

  • PLOR33B/P
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 148 cm
Výška: 87 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Šedá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Materiál horní desky: Masiv borovice
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda Orvietto 3.3, dekor bílá-šedá, masiv, bororvice

Dřevěná komoda ze série Orvietto v moderním stylu s patinovanou horní deskou. Bílá komoda se šedou kartáčovanou horní deskou se ideálně hodí do klasického i moderního interiéru. Borovicová bílá komoda má horní desku záměrně upravenou tak, aby působila staře, jsou na ní vidět letokruhy a suky – vlastnosti dřeva ceněné v soudobém nábytkářském designu. Díky skvělému, univerzálnímu vzhledu a vysoké kvalitě získá Váš interiér přirozený půvab, bude moderní, ale zároveň v souladu s přírodou. Ekologicky vyrobená komoda najde své uplatnění v ložnici, jídelně, dětském pokoji nebo předsíni.

Bílá komoda s šedou deskou ze série  Orvietto bylavyrobena spojením borovicového dřeva a bílé MDF desky. Nábytek byl natřen plně ekologickými bílými barvami na vodní bázi. Nátěr má kryvost cca 90% a díky tomu vynikne přirozená struktura dřeva. Pro vnitřní části komody, jako je korpus nebo police, byla použita MDF deska. Usnadňuje skládání nábytku a nemá vliv na jeho vnější vzhled. Viditelné prvky, jako jsou horní deska, předek, nohy, byly vyrobeny z vysoce kvalitní finské borovice. Tento druh borovice se vyznačuje hustou strukturou a menším množstvím pryskyřice. Bílá komoda s popelavě šedou horní deskou má tři objemné zásuvky pohybující se po vodicích lištách quadro od firmy hettich. Vodicí lišty jsou vybaveny systémem softclose, který chrání zásuvky před mlácením. Pod zásuvkami jsou umístěny tři oddělené skříňky, každá z nich má jednu poličku uprostřed. Přední díly dvířek ke skříňkám jsou taktéž vybaveny systémem tichého dovírání, chránicím před mlácením. K této sérii patří i jiný nábytek: komody, vitríny, TV skříňky, lavice, police. Všechen nábytek ze série Orvietto se prodává také v provedení s bílou horní deskou.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Komoda je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty