Komody z masivuKomoda Orvietto 3.3, bílá, masiv, bororvice

Komoda Orvietto 3.3, bílá, masiv, bororvice

Elegantní borovicová komoda ze série Orvietto pro moderní interiér. Univerzální bílá komoda je ideální pro skladování předmětů denní potřeby.

10 490 Kč s DPH

9 441 Kč s DPH -10%

  • PLOR33B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 148 cm
Výška: 87 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Materiál horní desky: Masiv borovice
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda Orvietto 3.3, bílá, masiv, bororvice

Elegantní borovicová komoda ze série Orvietto pro moderní interiér. Univerzální bílá komoda je ideální pro skladování předmětů denní potřeby. Dřevěná bílá komoda se skvěle hodí k barevným stěnám nebo doplňkům. Díky tomu je možno měnit barvu výmalby a bílá komoda se k ní bude pořád hodit. Výborně vyniká na pozadí šedých, fialových, tyrkysových stěn, kontrastujících s bílou barvou. Díky skvělému vzhledu a vysoké kvalitě Váš obyvák získá přirozený půvab, což neznamená, že ji nemůžeme použít v jiných místnostech. Hodí se také do ložnice, dětského pokoje nebo předsíně.

Komoda ze série Orvietto byla provedena v kombinaci dřeva s MDF deskou. Je natřená bílou ekologickou barvou na vodní bázi, která neúplně zakrývá strukturu dřeva. V neviditelných místech byla použita MDF deska, což zlepšuje kvalitu skládání nábytku a nemá vliv na jeho vzhled. Hlavní vizuální prvky, jako jsou horní deska, průčelí, nohy, byly vyrobeny z vysoce kvalitního finského borovicového dřeva. Tento druh dřeva, má méně pryskyřice a hustší strukturu, díky čemuž je odolnější. Korpus komody a police byly zhotoveny z bílé MDF desky. Bílá komoda je vybavena třemi praktickými, objemnými zásuvkami, které se pohybují na pojezdech renomované firmy Hettich. Pojezdy mají systém tichého dovírání, který chrání zásuvky před nešetrným mlácením. Ve spodní části pod zásuvkami se nacházejí tři skříňky, každá z nich je vybavena jednotlivými poličkami. Dvířka ke skříňkám jsou také vybavena systémem softclose chránicím je proti hlučnému zavírání. K této sérii patří také jiné kusy nábytku, jako např. komody, vitríny, TV skříňky, lavice, police. Veškerý nábytek ze série Orvietto je k dostání také v moderním provedení se šedou kartáčovanou horní deskou.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Komoda je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty