Komody z masivuKomoda Orvietto 3.1, bílá, masiv, bororvice

Komoda Orvietto 3.1, bílá, masiv, bororvice

Klasická komoda se zásuvkou je skvělým řešením pro lidi, kteří potřebují pohodlné místo pro skladování předmětů denní potřeby.

9 590 Kč s DPH

7 672 Kč s DPH -20%

  • PLOR32B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 148 cm
Výška: 87 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Materiál horní desky: Masiv borovice
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Výplň dveří: Kouřové sklo

Komoda Orvietto 3.1, bílá, masiv, bororvice

Klasická komoda se zásuvkou je skvělým řešením pro lidi, kteří potřebují pohodlné místo pro skladování předmětů denní potřeby. Díky objemné, hluboké zásuvce získáme mnoho místa na ploché předměty, jako jsou doklady, alba se společnými fotografiemi nebo jiné oblíbené předměty, které často bereme do rukou.

Komoda má dvojici symetricky umístěných dvířek, vyrobených z borovicového dřeva. Vejdou se za ně vysoké předměty, jejichž skladování v zásuvce může být problematické. Za dřevěnými dvířky se nachází police rozdělující vnitřní prostor na dvě užitkové části. Uprostřed celku jsou umístěna trochu menší prosklená dvířka s tmavší skleněnou výplní. Nábytek je seshora zakončený pevnou, masívní borovicovou deskou. Komoda je stabilně postavena na zdobených dřevěných nohách. Toto řešení odpovídá aktuálním nábytkářským trendům, jež jsou ve znamení návratu ke klasickému nábytku z dřívějších dob.

Dřevo podléhá přirozenému procesu stárnutí. Je třeba myslet na to, aby nábytek nebyl dlouhodobě vystaven silnému ultrafialovému záření a přílišné vlhkosti nebo teplotě v místnosti.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Nábytek je expedován v balících s čitelným návodem ke svépomocné montáži.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty