Komody z masivuKomoda Marone 2.4, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Komoda Marone 2.4, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Hledáte kus nábytku, do něhož se vejde velké množství věcí a který přesto bude vypadat jemně?  Dřevěná komoda Marone může být ideální volbou.

13 190 Kč s DPH

  • 2smar05
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 209 cm
Výška: 86 cm
Hloubka: 42 cm
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Pojezdy zásuvek: Kolečkové

Komoda Marone 2.4, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Spojení kvality a obrovské funkcionality to je něco, co je typické pro náš výrobek – dřevěnou komodu Marone 2.4. Borovicový masiv byl povrchově upraven bílým voskem s kryvostí 85%. Díky tomuto zásahu je povrch nábytku chráněn ochrannou vrstvou, která zdůrazňuje krásný vzhled dřeva. Dodatečnou předností je to, že při pohledu na výrobek pouhým okem můžeme pozorovat tvar letokruhů, který, je charakteristický pro dřevěný nábytek. Vrchní deska komody je povrchově upravená vodním mořidlem a spojení bílé barvy s barvou přírodního dřeva se bezpochyby bude líbit lidem, kteří hledají netuctová, avšak pořád klasická řešení. Prostorné zásuvky se pohybují po kolečkovém vedení.

 

Hledáte kus nábytku, do něhož se vejde velké množství věcí a který přesto bude vypadat jemně?  Dřevěná komoda Marone může být ideální volbou. Díky tomu, že nemá otevřené police a prosklení, můžete mít jistotu, že jen Vy budete vědět o věcech, které jsou schované uvnitř.  Náš výrobek je ideální volba pro lidi, jimž záleží na uspořádaném prostoru, protože dovnitř je možno schovat všechny nezbytné věci – počínaje příležitostně používaným nádobím, přes sladkosti a alkohol až po stolní hry. Je to neobvykle praktický kus nábytku, skládající se ze dvou prostorných zásuvek a čtyř skříněk různé velikosti. Dveře komody mají pečlivě provedené frézování a na vnějších dveřích z obou stran můžeme pozorovat jemné rustikální zdobení (křížek).

Když se rozhodnete pro koupi nábytku zhotoveného ze dřeva, pamatujte, že podléhá procesu stárnutí, který je naprosto přirozený. Abyste měli co nejdéle radost z bezchybného vzhledu koupeného nábytku, je třeba o něj důkladně pečovat. Především se doporučuje nepoužívat silné detergenty nebo drsné hadříky, protože mohou poškodit povrch nábytku. Přímé působení UV záření a topná tělesa umístěna v blízkosti nábytku mohou mít negativní vliv na jeho vzhled.

Komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty