Komody z masivuKomoda Marone 2.2, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Komoda Marone 2.2, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Vysoká kvalita použitého materiálu a pečlivé provedení – tím je proslulý náš výrobek – dřevěná komoda Marone. Díky spojení bílé barvy a barvy přírodního dřeva odpovídá tento kus nábytku nejnovějším trendům.

10 900 Kč s DPH

  • 2smar06
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 169 cm
Výška: 86 cm
Hloubka: 42 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné

Komoda Marone 2.2, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Vysoká kvalita použitého materiálu a pečlivé provedení – tím je proslulý náš výrobek – dřevěná komoda Marone. Díky spojení bílé barvy a barvy přírodního dřeva odpovídá tento kus nábytku nejnovějším trendům.

Povrch dřevěné komody je ošetřen bílým voskem, který tvoří dodatečnou ochrannou vrstvu a poskytuje nábytku fantastickou finální úpravu. 

Korpus nábytku je bílý, zatímco horní deska byla ošetřena vodním mořidlem. Rustikální komoda má pečlivě provedenou konečnou úpravu, která má vliv na neopakovatelný vzhled nábytku. Dřevěné součásti výrobku mají klínová spojení (mikroozub). Když si vyberete komodu z řady Marone, budete mít jistotu, že jste se rozhodli pro koupi pečlivě a solidně zhotoveného nábytku.

Plánujete přestavbu obývacího pokoje? Anebo hledáte kus nábytku, který bude dobře vypadat a do něhož se vejdou nezbytné věci? Nezávisle na tom, jaké jsou Vaše pohnutky, bude dřevěná komoda ideální volbou nejen při zařizování obyváku. Díky svému klasickému vzhledu se osvědčí také v předsíni nebo jiných místnostech. Pro dřevěnou komodu Marone je typická především funkcionalita – je vybavena dvěma zásuvkami s válečkovým vedením. Navíc nad zásuvkami se nachází otevřená police, která se ideálně hodí k uložení knížek, kdežto na horní desce se budou krásně vyjímat květiny.

Když se rozhodnete pro koupi nábytku zhotoveného z přírodního dřeva, pamatujte, že podléhá procesu stárnutí, který je naprosto přirozený. Abyste měli co nejdéle radost z bezchybného vzhledu koupeného nábytku, je třeba o něj důkladně pečovat. Především se doporučuje nepoužívat silné detergenty nebo drsné hadříky, protože mohou poškodit povrch nábytku. Přímé působení UV záření a topná tělesa umístěna v blízkosti nábytku mohou mít negativní vliv na jeho vzhled.

Komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !