Komody z masivuKomoda MADERA 3.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda MADERA 3.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

  • Skladem
  • 143 cm
  • 43 cm
  • 88 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

10 900 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Komoda MADERA 3.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Klasická široká komoda to je univerzální řešení jak do obývacího pokoje, tak do jídelny nebo ložnice. 

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 143 cm
Hloubka: 43 cm
Výška: 88 cm
Série: Madera
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Úchytky: Kovové
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda MADERA 3.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Klasická široká komoda to je univerzální řešení jak do obývacího pokoje, tak do jídelny nebo ložnice. Tento nábytek je neodmyslitelnou součástí každé kolekce dřevěného nábytku.  Je to do určité míry must have do každé místnosti. Není důležité, zda Vaše domácnost je zařízena v rustikálním stylu, loftovém nebo skandinávském. Komoda se zásuvkou tam musí být. Když jsme navrhovali naši komodu, jako vždy jsme se rozhodli pro spojení užitečnosti a vizuální krásy. Je obzvlášť dobře navržena, aby Vám poskytla co nejlepší uživatelský komfort a možnost obdivně pohlížet na nábytek, který je kompletně vyrobený z přírodního borovicového dřeva. Je to rustikální komoda, která se bude hodit jak do velkých místností, jako je prostorný obývací pokoj, tak do menších místností, protože zpříjemňuje interiér a vytváří jedinečné harmonické klima.

Celá komoda byla vyrobena z borovicového dřeva. Jako nátěr vhodné barvy jsme použili ekologické vodní barvy ve dvou odstínech bílé a šedé. Borovicové dřevo bylo tak upraveno, aby byla zvýrazněna jeho jedinečná povrchová struktura. Použili jsme kartáčování dřeva a smirkování barvy. Celek představuje spojitou koncepci rustikálního nábytku.Dvířka a zásuvky byly vybaveny systémem tichého dovírání, díky němuž se dvířka zavírají sama s přiměřeným odporem a rychlostí. Tento systém do značné míry usnadňuje každodenní používání komody. Tento nábytek se bude hodit do typicky rustikálních interiérů, kde se dokonale přizpůsobí klimatu dané místnosti. Pokud máte minimalistický interiér anebo s loftovým nádechem, pak to bude dokonalý kontrastní prvek, jenž přitáhne pozornost návštěv. Smirkovaný, rustikální a kartáčovaný nábytek dokonale ladí s čistými jednobarevnými stěnami. Opticky vystupuje do popředí a jako individuální výrazný prvek navíc zvětšuje místnost. Další předností našeho nábytku z borovicového dřeva jsou úchytky v barvě starého stříbra, dodatečně patinované, abychom dosáhli jednotný styl celého nábytku v rustikálním stylu.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty