Komody z masivuKomoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

  • Skladem
  • 102 cm
  • 43 cm
  • 88 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

8 590 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda se dvěma zásuvkami a dvojitými dvířky představuje skvělé řešení pro ty, kdo nemají v pokoji moc místa anebo chtějí zdůraznit svůj minimalistický přístup k navrhování interiéru. 

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 102 cm
Hloubka: 43 cm
Výška: 88 cm
Série: Madera
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Úchytky: Kovové
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda se dvěma zásuvkami a dvojitými dvířky představuje skvělé řešení pro ty, kdo nemají v pokoji moc místa anebo chtějí zdůraznit svůj minimalistický přístup k navrhování interiéru. Je to rustikální komoda, která vznikla spojením ověřených nábytkářských postupů s novým barevným ritem a strukturou povrchu, která nadchne nejednu návštěvu, jež k Vám zavítá. Interiér zaplní harmonií a klidem. I přes četná smirkování a použití kartáčovaného borovicového dřeva bude nábytek v optickém souladu jak s typicky rustikálním, tak s moderním interiérem v loftovém stylu.  Pokud máte stěny jednotné barvy, také není problém. Tento kus nábytku se bude vyjímat na pozadí, bude vystupovat do popředí a stane se výrazným prvkem v  interiéru.

Komoda je celá vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Dna zásuvek a zadní stěna nábytku je z HDF desky. Toto patří k nábytkářskému standardu. Jak u dvířek, tak v zásuvkách byl použit systém tichého dovírání, který Vám zajistí komfortní a snadné používání.  Už Vás nebudou trápit dveře ani zásuvky třískající během zavírání. Celek je vyroben z kartáčovaného dřeva s výraznou strukturou a neopakovatelností, natřeného ekologickou vodní barvou, která následně byla na mnoha místech osmirkována.  Tímto způsobem jsme získali nábytek v rustikálním stylu, na který je radost pohledět, ale také praktický a pohodlný při každodenním používání. Horní deska a římsa byly natřeny vodní barvou v popelavém odstínu. Tyto díly byly také upraveny v rustikálním stylu a patinovány.  Nyní návštěvy mohou obdivovat nejen vzhled nábytku, ale také pocítit na dotek strukturu jeho povrchu a neopakovatelnost letokruhů a suků. Nábytek má přírodní suky, které mu propůjčují zvláštní ráz. Dodatečnou předností toho kusu nábytku jsou ozdobné kulaté úchytky v barvě starého stříbra, patinované kvůli dosažení souladu s rustikálním stylem nábytku.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty