Komody z masivuKomoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda se dvěma zásuvkami a dvojitými dvířky představuje skvělé řešení pro ty, kdo nemají v pokoji moc místa anebo chtějí zdůraznit svůj minimalistický přístup k navrhování interiéru. 

8 590 Kč s DPH

  • PLMA22
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Madera
Šířka: 102 cm
Výška: 88 cm
Hloubka: 43 cm
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda MADERA 2.2, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Komoda se dvěma zásuvkami a dvojitými dvířky představuje skvělé řešení pro ty, kdo nemají v pokoji moc místa anebo chtějí zdůraznit svůj minimalistický přístup k navrhování interiéru. Je to rustikální komoda, která vznikla spojením ověřených nábytkářských postupů s novým barevným ritem a strukturou povrchu, která nadchne nejednu návštěvu, jež k Vám zavítá. Interiér zaplní harmonií a klidem. I přes četná smirkování a použití kartáčovaného borovicového dřeva bude nábytek v optickém souladu jak s typicky rustikálním, tak s moderním interiérem v loftovém stylu.  Pokud máte stěny jednotné barvy, také není problém. Tento kus nábytku se bude vyjímat na pozadí, bude vystupovat do popředí a stane se výrazným prvkem v  interiéru.

Komoda je celá vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Dna zásuvek a zadní stěna nábytku je z HDF desky. Toto patří k nábytkářskému standardu. Jak u dvířek, tak v zásuvkách byl použit systém tichého dovírání, který Vám zajistí komfortní a snadné používání.  Už Vás nebudou trápit dveře ani zásuvky třískající během zavírání. Celek je vyroben z kartáčovaného dřeva s výraznou strukturou a neopakovatelností, natřeného ekologickou vodní barvou, která následně byla na mnoha místech osmirkována.  Tímto způsobem jsme získali nábytek v rustikálním stylu, na který je radost pohledět, ale také praktický a pohodlný při každodenním používání. Horní deska a římsa byly natřeny vodní barvou v popelavém odstínu. Tyto díly byly také upraveny v rustikálním stylu a patinovány.  Nyní návštěvy mohou obdivovat nejen vzhled nábytku, ale také pocítit na dotek strukturu jeho povrchu a neopakovatelnost letokruhů a suků. Nábytek má přírodní suky, které mu propůjčují zvláštní ráz. Dodatečnou předností toho kusu nábytku jsou ozdobné kulaté úchytky v barvě starého stříbra, patinované kvůli dosažení souladu s rustikálním stylem nábytku.

Nábytek je dodáván v balících ke svépomocné montáži, spolu s čitelným pracovním postupem. Nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí dřeva, proto není vhodné jej umístit v blízkosti zdrojů tepla anebo ve vlhkých místnostech a na místech vystavených silnému UV záření.  

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty