Komoda Korfu K3.3, masiv, borovice, bílá

Komody z masivuKomoda Korfu K3.3, masiv, borovice, bílá

Komoda Korfu K3.3, masiv, borovice, bílá

Nadčasová, klasická, přesto velmi jednoduchá borovicová komoda Korfu K3.3 je bestsellerem již po mnoho let v celé Evropě. Borovicová komoda Korfu K3.3 vždy najde své místo v každé místnosti díky své funkčnosti a praktičnosti, které jsou prověřeny již mnoho let a přes mnoho generací.

6 190 Kč s DPH

  • 100006
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Korfu
Šířka: 127 cm
Výška: 79 cm
Hloubka: 37 cm
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 31,5 x 28,5 cm; h: 8 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Síla použitého materiálu: 18 mm

Komoda Korfu K3.3, masiv, borovice, bílá

Nadčasová, klasická, přesto velmi jednoduchá borovicová komoda Korfu K3.3 je bestsellerem již po mnoho let v celé Evropě. Borovicová komoda Korfu K3.3 vždy najde své místo v každé místnosti díky své funkčnosti a praktičnosti, které jsou prověřeny již mnoho let a přes mnoho generací.  Díky jejímu vzhledu může být použitá v klasických i moderních interiérech.

Pro mnohé je komoda základním kusem nábytku v domácnosti. Borovicová komoda Korfu K3.3 vám nabízí tři praktické šuplíky, jednu velkou dvoudvéřovou skříňku a jednu menší skříňku také opatřenou dvířky. Pro povrchovou úpravu komody se používá olejolak. Je to přírodní olej pryskyřice, což činí tento kus nábytku zcela ekologickým.

Výběrem nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Komoda Korfu K3.3, masiv, borovice, bílá je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Návod k sestavení

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !