Komody z masivuKomoda Korfu K3.3, masiv, borovice

Komoda Korfu K3.3, masiv, borovice

Nadčasová, klasická, přesto velmi jednoduchá borovicová komoda Korfu K3.3 je bestsellerem již po mnoho let v celé Evropě. Borovicová komoda Korfu K3.3 vždy najde své místo v každé místnosti díky své funkčnosti a praktičnosti, které jsou prověřeny již mnoho let a přes mnoho generací.

5 890 Kč s DPH

  • 644333
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Korfu
Šířka: 127 cm
Výška: 79 cm
Hloubka: 37 cm
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 31,5 x 28,5 cm; h: 8 cm
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Síla použitého materiálu: 18 mm

Komoda Korfu K3.3, masiv, borovice

Nadčasová, klasická, přesto velmi jednoduchá borovicová komoda Korfu K3.3 je bestsellerem již po mnoho let v celé Evropě. Borovicová komoda Korfu K3.3 vždy najde své místo v každé místnosti díky své funkčnosti a praktičnosti, které jsou prověřeny již mnoho let a přes mnoho generací.  Díky jejímu vzhledu může být použitá v klasických i moderních interiérech.

Pro mnohé je komoda základním kusem nábytku v domácnosti. Borovicová komoda Korfu K3.3 vám nabízí tři praktické šuplíky, jednu velkou dvoudvéřovou skříňku a jednu menší skříňku také opatřenou dvířky. Pro povrchovou úpravu komody se používá olejolak. Je to přírodní olej pryskyřice, což činí tento kus nábytku zcela ekologickým.

Výběrem nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Borovicová komoda Korfu K3.3 je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !