Komody z masivuKomoda Foresto 2.4 dekor bílá-divoký Dub

Komoda Foresto 2.4 dekor bílá-divoký Dub

Pokud máte velký obývací pokoj, prázdnou zeď, kterou chcete něčím zaplnit, určitě hledáte naší komodu. Krásně majestátní a zároveň velmi vkusná.

17 690 Kč s DPH

  • DDFOR001
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Foresto
Šířka: 188 cm
Výška: 89 cm ( výška bez nožek )
Hloubka: 51 cm
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Povrch: Matný
Materiál: KOMBINACE DVOU MATERIÁLŮ:
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Materiál dvířek a čel šuplíků:: Dub - masiv ( olejovaný a voskovaný )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda Foresto 2.4 dekor bílá-divoký Dub

Komoda 2.4 je kus nábytku ideální pro obývací pokoj, ložnici, stejně jako pro pokoj pro mládež. Vzhledem k poměrně velkým rozměrům je velmi funkční a prostorný. Je to dobrá náhrada za šatní skříně, protože se tam vejde spousta věcí. Jeho přední strana a jednoduchost přitáhnou oči ne jednoho hosta. Police a zásuvky zdobené esteticky vyrobenými částmi z dubové překližky jsou dobrou volbou na předměty, které nutně nevyžadují vystavení.

Pokud máte velký obývací pokoj, prázdnou zeď, kterou chcete něčím zaplnit, určitě hledáte naší komodu. Krásně majestátní a zároveň velmi vkusná. Pečlivě promyšlená, jemně zdobená, s masivními dubovými nohami spolu s centrální nohou, které dodávají nábytku dodatečnou pevnost. Estetické satinované úchyty se vyznačuji vodorovnou optickou linií, díky níž se nábytek dokonale hodí do okolního prostoru. Zvláště pozoruhodné jsou dubové silné předky. Jsou to olejované a voskované masivní dubové fragmenty. Rysy a četné letokruhy jsou záměrně neupravované, nábytek má tímto ušlechtilý charakter. Díky své klasické formě a jednoduchým tvarům se snadno přizpůsobí téměř jakémukoli stylu. Moderní design bude vypadat skvěle ve všech současných uspořádáních a nyní módního minimalismu dosáhnete v bytě jen tím, že nábytek umístíte na střed nejdůležitější stěny obývacího pokoje.

Dno zásuvek a zadní části komody jsou vyrobeny z desky HDF.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na správnou údržbu. V dřevěném nábytku postupuje také přirozený proces stárnutí – aby zůstal nábytek ušlechtilý, je třeba se o něj řádně starat. Za žádných okolností nemůže nábytek stát v blízkosti topných zařízení nebo být vystaven přímému UV záření. Nábytek je nejlepší čistit pouze vlhkou a suchou látkou - nutně měkkou. Použití hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel nepříznivě ovlivnit povrch nábytku.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !