Komody z masivuKomoda Foresto 2.3 dekor bílá-divoký Dub

Komoda Foresto 2.3 dekor bílá-divoký Dub

Komoda z kolekce Foresto je díky svému současnému designu a kombinaci bílé barvy s dubovou přední stranou, nejlepší volbou a perfektně se hodí pro všechna moderní aranžmá.

11 490 Kč s DPH

  • DDFOR008
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Foresto
Šířka: 168 cm
Výška: 68 cm ( výška bez nožek )
Výška nožek: 9,5 cm
Hloubka: 51 cm
Počet polic: 4 police
Barva: Bílá / divoký Dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Povrch: Matný
Materiál: KOMBINACE DVOU MATERIÁLŮ:
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Materiál dvířek a čel šuplíků:: Dub - masiv ( olejovaný a voskovaný )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda Foresto 2.3 dekor bílá-divoký Dub

To je pravděpodobně nejklasičtější komoda, kterou máme v naší kolekci Foresto. Symetrické skříně s předky vyrobenými z masivního divokého dubu jsou perfektní jako vhodné místo pro všechny druhy předmětů každodenní potřeby. Snadný přístup a praktické úchyty dělají, že používání komody je každý den čisté potěšení. Dokonce se vejde na prostornou desku i velká televize, takže komoda může i úspěšně sloužit k tomuto účelu.

Komoda z kolekce Foresto je díky svému současnému designu a kombinaci bílé barvy s dubovou přední stranou, nejlepší volbou a perfektně se hodí pro všechna moderní aranžmá. Ideálně se hodí do jasných, minimalistických a podkrovních interiérů. Dvě prostorné skříně s nádhernými dubovými dveřmi a prostorné police uprostřed jistě najdou mnoho využití.

Bílá komoda má vkusnou povrchovou úpravu s použitím přední strany z divokého dubu a tím také různou strukturu. Dubové dřevo je olejované a voskované aby se zachoval přirozený vzhled.

Předky mají rysy a letokruhy záměrně neupravené, přidají totiž ušlechtilost a charakter. Jedná se o kus nábytku, který neruší svým ohromujícím charakterem. Prostorný a velmi funkční, přesto výjimečný a individuální. Lehký jednoduchý tvar, který se osvědčí ve většině interiérů, a je při tom elegantní a ušlechtilý.

Zadní části komody jsou vyrobeny z desky HDF.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na správnou údržbu. V dřevěném nábytku postupuje také přirozený proces stárnutí – aby zůstal nábytek ušlechtilý, je třeba se o něj řádně starat. Za žádných okolností nemůže nábytek stát v blízkosti topných zařízení nebo být vystaven přímému UV záření. Nábytek je nejlepší čistit pouze vlhkou a suchou látkou - nutně měkkou. Použití hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel nepříznivě ovlivnit povrch nábytku.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !