Komody z masivuKomoda Foresto 1.4 dekor bílá-divoký Dub

Komoda Foresto 1.4 dekor bílá-dub

Komoda 1.4 je alternativou pro lidi, kteří hledají menší komodu, aniž by se vzdali prostoru velkých zásuvek a velkých polic uvnitř.

12 900 Kč s DPH

  • DDFOR007
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Foresto
Šířka: 127 cm
Výška: 89 cm ( výška bez nožek )
Výška nožek: 9,5 cm
Hloubka: 51 cm
Barva: Bílá / divoký Dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Povrch: Matný
Materiál: KOMBINACE DVOU MATERIÁLŮ:
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Materiál dvířek a čel šuplíků:: Dub - masiv ( olejovaný a voskovaný )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda Foresto 1.4 dekor bílá-divoký Dub

Komoda 1.4 je alternativou pro lidi, kteří hledají menší komodu, aniž by se vzdali prostoru velkých zásuvek a velkých polic uvnitř. Zvláště pozoruhodné jsou dubové přední strany, které v kombinaci s bílým tělem dávají místnosti charakter ušlechtilosti, a současně je nábytek proveden v nejnovějších trendech. Nyní, tak módní minimalistické interiéry si vyžádali, abychom se přizpůsobili kolekci, která by splnila vaše očekávání.

Zásuvky se pohybují na vodicích lištách s tichým dovřením, takže každodenní užívání je prostě potěšením. Nastavení výšky police a tiché dovření ve dveřích komody je další předností nábytku ve směru funkčnosti. Přední části z dubové překližky pro přirozenost byly pouze naolejovány a voskovány, praskliny a suky nejsou ošetřeny zejména k získání efektu stárnutí.

Komoda díky pevným dubovým nohám vydrží a je velmi odolná proti zatížení. Komorní návrh ze série Foresto působí také neuvěřitelně jako jeden kus nábytku. Díky kombinaci klasické elegance a moderních akcentů vypadá komoda skvostně téměř v každém interiéru.Dno zásuvek a zadní části komody jsou vyrobeny z desky HDF.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na správnou údržbu. V dřevěném nábytku postupuje také přirozený proces stárnutí – aby zůstal nábytek ušlechtilý, je třeba se o něj řádně starat. Za žádných okolností nemůže nábytek stát v blízkosti topných zařízení nebo být vystaven přímému UV záření. Nábytek je nejlepší čistit pouze vlhkou a suchou látkou - nutně měkkou. Použití hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel nepříznivě ovlivnit povrch nábytku.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !