Komody z masivuKomoda Costa 3.3, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Komoda Costa 3.3, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Bílá komoda byla precizně vyrobená z nejlepšího borovicového dřeva odolného proti poškrábání. Komoda do obýváku jistě splní veškerá očekávání spojená s výběrem nábytku do bytu.

11 990 Kč s DPH

  • MMCOS003
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 144 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Borovicová komoda Costa 3.3 bílá. Bílá rustikální komoda do obývacího pokoje.

Toužíte po komodě, která bude dobře vypadat, a vejdou se do ní všechny věci? Výběr komody je pro každého z nás velkou výzvou. Důležité je, aby měla objemné skříňky a šuplíky. Dřevěná komoda Costa vám zajistí místo na veškeré oblečení a předměty.

Bílá komoda byla precizně vyrobená z nejlepšího borovicového dřeva odolného proti poškrábání. Komoda do obýváku jistě splní veškerá očekávání spojená s výběrem nábytku do bytu. První velmi důležitou předností je její prostornost. Obsahuje tři velké skříně a v každé z nich je umístěná police na oblečení. Nyní už nehrozí problém s uložením věcí, jelikož borovicová komoda poskytuje dostatek místa. Komoda do ložnice má tři hluboké zásuvky na prádlo.

Při výrobě nábytku jsme nezapomněli na kvalitní vodící lišty, které výrazně zlepšují komfort uživatele. Velká komoda má rovněž funkční desku na suvenýry, rodinné fotky nebo dekorační předměty. Při výběru nábytku se zaměřte na velmi důležitou věc, kterou je vzhled. Komoda je v bílé barvě ozdobená frézováním. Horní deska byla navržena podle principu kontrastu. Spojení dvou barev způsobuje, že nábytek vypadá velmi stylově. Důležitá je nejenom praktická stránka, ale i vizuální. Proto také dřevěná komoda Costa zaujme svým vzhledem.

U dřevěného nábytku je třeba dbát na jeho správné ošetřování. Čistěte jej měkkým hadříkem při použití čisticího prostředku určeného pouze na dřevo. Neukládejte v blízkosti zdrojů tepla a nevystavujte přímému UV zářeni. Pamatujte! Dřevěný nábytek podléhá přirozenému stárnutí, které mu však vtiskuje charakter.

Komoda je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.


Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty