Komody z masivuKomoda Costa 2.2, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Komoda Costa 2.2, bílá, masiv, borovice

Bílá komoda obsahuje skříň na lůžkoviny, ve které jsou umístněné dvě poličky. Komoda s poličkami je hluboká a vejdou se do ní i další důležité bytové doplňky.

11 590 Kč s DPH

  • MMCOS023
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 101,5 cm
Výška: 139,2 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 2 police
Rozměr police 1: 94 x 36 cm
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 37,5 x 30,5 cm; h: 8 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Borovicová komoda Costa 2.2 dekor bílá / starošedá. Rustikální komoda do obývacího pokoje.

Chybí vám místo na ručníky, ložní prádlo nebo záclony?! Stále někde leží v nepřístupném místě ve skříni. Ideálním řešením je komoda přímo určená na všechny tyto věci v domácnosti. Tuto funkci ideálně splní bílá komoda do obývacího pokoje Costa.

Dřevěná komoda byla navržená s důrazem na detaily. Vypadá překrásně, další její předností jsou viditelné letokruhy. Komoda je ideálním doplněním kolekce Costa. Bílá komoda obsahuje skříň na lůžkoviny, ve které jsou umístněné dvě poličky. Komoda s poličkami je hluboká a vejdou se do ní i další důležité bytové doplňky. Vzhledem k tomu, že samotná skříňka by mohla být příliš malá, pro zajištění většího pohodlí jsme vytvořili ještě dva šuplíky. Komoda do obýváku je natřená bílou barvou, na které vynikne jemné ozdobné frézování. Jako dekorace rovněž slouží mosazná madla a horní deska v šedé barvě, které tomuto nábytku vtisknou charakter. Komoda se šuplíky byla vyrobená v rustikálním stylu. Působí velmi stylově ve všech interiérech.

Dřevo je materiál, který podléhá přirozenému stárnutí. Je třeba o ně náležitě pečovat. Čistěte měkkým hadříkem s použitím čisticích prostředků určených k ošetřování dřevěných povrchů. Neumísťujte nábytek v blízkosti tepelných zdrojů. Dbejte, aby nábytek nebyl vystaven působení UV záření.

Komoda je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty