Komody z masivuKomoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

  • Skladem
  • 112 cm
  • 44 cm
  • 53 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

6 900 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

Jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku je zásuvková komoda. Může být malá nebo velká, úzká nebo široká, na vysokých nohách, nebo vůbec bez nich.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 112 cm
Hloubka: 44 cm
Výška: 53 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Počet polic: 1 police
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

Jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku je zásuvková komoda. Může být malá nebo velká, úzká nebo široká, na vysokých nohách, nebo vůbec bez nich. Mnoho návrhů, stylů a barev bylo do současnosti vynalezeno. A tak rozšiřujeme také náš sortiment o dvoudvéřovou komodu kolekce Belluno Elegante. Její použití může být opravdu mnohé. Jako komoda pod TV do malého pokoje, jako botník na chodbě. Vzhledem k malé výšce komody je ideálně vhodná jako sedadlo, vše, co můžete udělat, je položit na ni polštář pro větší pohodlí a "voilà". Hotovo! Ale ještě dlouho bychom mohli vyjmenovávat možnosti jejího využití.

Frézovaná deska- Krásná  borovicová deska dokonale zapadá do provensálského stylu. Vyrobená z finského borového dřeva. Dokonale zdůrazňuje charakter nábytku, jakým je komoda Belluno Elegante.

Kovové rukojetiv barvě starého stříbra jsou třešničkou na dortu, pokud jde o design nábytku. Jsou charakteristické jak pro skandinávské, tak pro provensálské styly. Dodají šarm a současně jsou velmi praktickou a pohodlnou ozdobou.

Dekorační sokl – Celý kus nábytku spočívá na silném a masivním dřevěném soklu. Je v souladu s prvky jiných výrobků z kolekce Belluno Elegante. Podporuje celou konstrukci a korunuje nábytek svým estetickým vzhledem.

Malá, nenápadná, ale nezvykle funkční. Přizpůsobená jinému nábytku z kolekce vyrobené v provensálském stylu. Vyrobená z borového dřeva, natřená bílou teplou barvou (RAL 9010), věčně módní a odpovídající mnoha barevným kombinacím. Stolní deska s nádherným, 5 cm silným věncem, frézovanými dvířky a spodním zvlněným podstavcem a kovovými knoflíky v barvě starého stříbra tvoří celek a vzájemně se doplňují.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty