Komody z masivuKomoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

Jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku je zásuvková komoda. Může být malá nebo velká, úzká nebo široká, na vysokých nohách, nebo vůbec bez nich.

6 900 Kč s DPH

  • PL030B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 112 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 1 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice

Jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku je zásuvková komoda. Může být malá nebo velká, úzká nebo široká, na vysokých nohách, nebo vůbec bez nich. Mnoho návrhů, stylů a barev bylo do současnosti vynalezeno. A tak rozšiřujeme také náš sortiment o dvoudvéřovou komodu kolekce Belluno Elegante. Její použití může být opravdu mnohé. Jako komoda pod TV do malého pokoje, jako botník na chodbě. Vzhledem k malé výšce komody je ideálně vhodná jako sedadlo, vše, co můžete udělat, je položit na ni polštář pro větší pohodlí a "voilà". Hotovo! Ale ještě dlouho bychom mohli vyjmenovávat možnosti jejího využití.

Frézovaná deska- Krásná  borovicová deska dokonale zapadá do provensálského stylu. Vyrobená z finského borového dřeva. Dokonale zdůrazňuje charakter nábytku, jakým je komoda Belluno Elegante.

Kovové rukojetiv barvě starého stříbra jsou třešničkou na dortu, pokud jde o design nábytku. Jsou charakteristické jak pro skandinávské, tak pro provensálské styly. Dodají šarm a současně jsou velmi praktickou a pohodlnou ozdobou.

Dekorační sokl – Celý kus nábytku spočívá na silném a masivním dřevěném soklu. Je v souladu s prvky jiných výrobků z kolekce Belluno Elegante. Podporuje celou konstrukci a korunuje nábytek svým estetickým vzhledem.

Malá, nenápadná, ale nezvykle funkční. Přizpůsobená jinému nábytku z kolekce vyrobené v provensálském stylu. Vyrobená z borového dřeva, natřená bílou teplou barvou (RAL 9010), věčně módní a odpovídající mnoha barevným kombinacím. Stolní deska s nádherným, 5 cm silným věncem, frézovanými dvířky a spodním zvlněným podstavcem a kovovými knoflíky v barvě starého stříbra tvoří celek a vzájemně se doplňují.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty