KnihovnyKnihovna Toledo, bílá, masiv, borovice

Knihovna Toledo, bílá, masiv, borovice

Knihovna Toledo z masívu, bílá je vyrobena ze dřeva finské borovice. Jejími základními znaky jsou dlouhá životnost a krása.

4 890 Kč s DPH

  • 100004
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 86 cm
Výška: 180 cm
Hloubka: 30 cm
Počet polic: 4 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Knihovna Toledo z masívu, bílá

Dobrý nábytek musí splňovat řadu funkcí. Měl by být nejen praktický, funkční a estetický, ale také mít dlouhou životnost. Víme o tom. Právě proto Vám nabízíme knihovnu Toledo z masivu v bílé barvě. Jestliže si neumíte představit nábytek bez vhodného místa na vázu plnou vonících kytek a rámečků s fotkami blízkých nebo svůj dům bez nábytku nezvyklé kolekce, pak je knihovna Toledo z masívu, bílá, stvořena přímo pro Vás.

Každý z nás potřebuje nábytek. To je jasné jak slunce. Rádi se obklopujeme věcmi, které jsou nejen praktické, ale které také splňují naše estetické nároky. Knihovna Toledo z masívu, bílá, splňuje tyto podmínky. Je vyrobena ze dřeva finské borovice. Jejími základními znaky jsou dlouhá životnost a krása. Dřevo je natřeno ekologickou barvou v teplém odstínu bílé. Díky použití této barvy může dřevo knihovny dýchat a dochází k přirozenému procesu stárnutí.

Knihovna Toledo z masívu, bílá, se skvěle hodí k ostatnímu nábytku, ale může sloužit i jako samostatný kus nábytku.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Knihovna Toledo z masívu, bílá je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty