KnihovnyKnihovna Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Knihovna Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Dřevěná knihovna Costa  nejen do obývacího pokoje vypadá skvěle v jakémkoliv typu interiéru díky teplému odstínu bílé. V horní části je pěkná dekorativní deska ve starošedé barvě.

8 900 Kč s DPH

  • MMCOS070
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 87 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 36,5 cm
Počet polic: 4 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Knihovna Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Máte spoustu věcí, které dosud nenašly své místo. Leží v rozích a dělají nepořádek a interiér nemá estetický vzhled. Všechny knihy jsou na stole, a krásné suvenýry z nezapomenutelných dovolených jsou schovány ve skříni. Nejlepším řešením je ideální knihovna Costa. Volba není jednoduchá. Nicméně, máme jedinečnou knihovnu z masivního dřeva. Knihovna Costa z borovice pojme všechny nejrůznější věcí. Jistě tam je místo pro suvenýry, které vyvolávají vzpomínky a den je hned lepší. Vysoká, solidní knihovna má čtyři velké police na knížky. Je jasné, že knihovna je jedním z nejvíce praktických kusů nábytku. Můžete si na něj dát ozdoby, sklo nebo desky. Je ideální do dětského pokoje na hračky nebo knihy.

Dřevěná knihovna Costa  nejen do obývacího pokoje vypadá skvěle v jakémkoliv typu interiéru díky teplému odstínu bílé. V horní části je pěkná dekorativní deska ve starošedé barvě. Bílá knihovna je ozdobena vyfrézováním. Myslíte si, že knihovna má málo polic? Není dost velká? Stačí přikoupit police a snadno je připevnit. Když jedna knihovna nestačí, protože máte velkou sbírku knih, spojte dvě knihovny dohromady. Zaručujeme, že bílá knihovna Costa splní všechna očekávání. Knihovna má speciálně demontované boční časti desky, takže si ji můžete spojit s jinou knihovnou nebo vitrínou pro vytvoření knihovny nebo nábytkové stěny.

Dřevěnému nábytku je třeba věnovat pozornost kvůli přirozenému stárnutí dřeva, které mu dává charakter. Při péči o knihovnu nepoužívejte čisticí prostředky, jenom čistěte měkkým hadříkem.

Knihovna Costa je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty