Jídelní stolyJídelní stůl MADERA - rozkládací, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Jídelní stůl MADERA - rozkládací, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Stůl do jídelny by měl být nejen praktický, ale také estetický kus nábytku. Měl by být rozkládací a jeho každodenní používání by mělo být příjemné.

11 090 Kč s DPH

  • PLMA26
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Madera
Šířka: 92 cm
Výška: 75 cm
Délka: 160 cm (po rozložení 213 cm)
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Jídelní stůl MADERA -rozkládací , dekor bílá-hnědá, masiv, borovice 

= po rozložení 92 x 213 cm.

Stůl to je symbol a neodmyslitelná součást domova. U stolu rodina rozhoduje o nejdůležitějších věcech. U něj všichni členové domácnosti jedí snídaně, obědy, večeře, potkávají se, aby si zahráli oblíbené stolní hry anebo si prostě popovídali.  Stůl do jídelny by měl být nejen praktický, ale také estetický kus nábytku. Měl by být rozkládací a jeho každodenní používání by mělo být příjemné. Právě takový je náš borovicový stůl Madera. Dokonale se hodí do minimalistického, rustikálního a skandinávského interiéru.  Navíc je vybaven inovativním systémem rozložení horní desky, díky němuž při běžném používání ušetříte místo, a když to bude potřeba, rozložíte jej a zvětšíte plochu kartáčované stolní desky.

Stolní deska byla zhotovena z přírodního borovicového dřeva. Je to kartáčované dřevo, speciálně upravené patinováním, které mu zaručuje veškeré užitkové vlastnosti a zároveň mimořádný vzhled. Stolní deska je uchycena na pevném dřevěném rámu a nohách, taktéž vyrobených z borovicového dřeva. Toto řešení zajistí mimořádnou stabilitu rustikálního nábytku.  Stůl se rozkládá netypicky, a to z jedné strany. To umožňuje se vyhnout neestetickému spoji ve složeném stavu. Díky tomu se můžete radovat z jednotné desky bez ošklivé škvíry uprostřed. Celý kus nábytku je patinovaný a skvěle se hodí k rustikálně minimalistickému designu.

Nábytek je dodáván v balících ke svépomocné montáži, spolu s čitelným pracovním postupem. Nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí dřeva, proto není vhodné jej umístit v blízkosti zdrojů tepla anebo ve vlhkých místnostech a na místech vystavených silnému UV záření.  

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty