Jídelní stolyJídelní stůl Gavardo 180, Dub, masiv (180x90 cm)

Jídelní stůl Gavardo 180, Dub, masiv

Gavardo je stůl s masivní, klasickou deskou osazenou na pevných ocelových nohách.

11 900 Kč s DPH

10 900 Kč s DPH

  • Gavardo 180x90
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 100 cm
Výška: 75 cm
Délka: 180 cm
Materiál: Dub - dřevo
Nohy: Kovové
Záruka: 2 roky

Jídelní stůl Gavardo 180, Dub, masiv

Dřevěný stůl je zvláštní kus nábytku, u něhož se setkává celá rodina. Z toho vznikla formulace „rodinný stůl“. Je to velmi přesné pojmenování, tím spíše, že žijeme v době, kdy jsme všichni rozlítaní a máme málo času. Proto se vyplatí zvolit dubový stůl, který bude něčím víc než jen nábytkem.

Gavardo je stůl s masivní, klasickou deskou osazenou na pevných ocelových nohách. Jeho hlavním rysem je výjimečné propojení inovace s tradicí, jež dohromady nabízejí nejuniverzálnější řešení pro každou jídelnu. Dřevěný stůl svým fenomenálním vzhledem přitáhne pozornost i toho nejnáročnějšího zastánce dubového dřeva.

Nezaručíme, že každé jídlo, které sníte u našeho stolu, bude chutnat jako od maminky, ale ručíme za to, že vytvoří v místnosti kouzelné rodinné klima. Radost z používání zajišťuje solidní, nejpečlivěji vybrané dubové dřevo a dvě krásné, originální ocelové nožky. Abychom ještě více vyzdvihli klady stolu do jídelny, ošetřili jsme jeho tlustou dubovou desku nejkvalitnějším olejem. Prožij nezapomenuté okamžiky u kávy s přáteli u jídelního stolu Gavardo, se vzpomínkami na staré časy, které se v této chvíli k tobě vrátí.

Při výběru dubového nábytku je třeba vzít v úvahu přirozené procesy stárnutí, jež mu propůjčují charakter. Při konzervaci dřevěného nábytku je třeba myslet na to, abychom se vyhnuli drsným hadříkům a kuchyňským detergentům. Nejvhodnější je používat vlhké měkké utěrky. Nedoporučuje se umístění stolu vedle krbu nebo topení.

Dubový stůl je zasílán rozložený v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty