Jídelní stolyJídelní stůl GAIA 180, Dub, masiv (90x180 cm)

Jídelní stůl GAIA 180, Dub, masiv (90x180 cm)

Dubový stůl Gaia je propojením tradice s unikátním stylem a teplými barvami olejovaného dubu.

14 690 Kč s DPH

  • GAIA 90x180
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 90 cm
Výška: 75 cm
Délka: 180 cm
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Materiál: Dub - dřevo
Nohy: Dřevěné 15 x 15 cm
Záruka: 2 roky
Síla vrchní desky: 4 cm ( síla desky 2 cm + 2 cm rám )

Jídelní stůl GAIA 180, Dub, masiv (90x180 cm)

Sníte o tom, aby Vás každý den obklopovala krása přírody, která bude korespondovat s individuálním designem Vašeho bytu? Snadno toho docílíte s naším dubovým stolem GAIA. Solidní provedení a mohutnost tohoto stolu je zárukou, že vydrží celé generace.

Dubový stůl Gaia je propojením tradice s unikátním stylem a teplými barvami olejovaného dubu. Tyto vlastnosti umožní vytvoření útulného a integrovaného prostoru.

K výrobě stolu bylo zvoleno pečlivě tříděné dubové dřevo té nejvyšší kvality. Masivní částí, jako jsou nohy nebo pevná a prostorná deska, jsou zárukou trvalosti. Jejich plynulé přechody tvoří výjimečně propojenou kompozici a působí, že těleso se zdá být vizuálně lehčí.

Dřevěný stůl znázorňuje veškeré nejdůležitější trumfy dubu. Zvýrazněna struktura dřeva, suky a léta, tvoří jedinečný charakter tohoto kusu nábytku. Díky magickému propojení nadčasového stylu a nezapomenutelné vůně, můžete se přenést do bezstarostné doby a ještě jednou se opět cítit jako šťastně dítě, které radostně tráví čas pod majestátním stromem.

Majitel dřevěného nábytku musí dbát na jeho správnou údržbu a péči. Čistěte měkkým hadříkem a používejte čisticí prostředek určený výhradně na dřevo. Nestavět poblíž topení a nevystavovat přímému působení UV záření.

Stůl je expedován v balících spolu s návodem na montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty