Jídelní stůl GAIA 100, Dub, masiv (100x200 cm)

Jídelní stolyJídelní stůl GAIA 100, Dub, masiv (100x200 cm)

Jídelní stůl GAIA 100, Dub, masiv (100x200 cm)

Dubový stůl Gaia je propojením tradice s unikátním stylem a teplými barvami olejovaného dubu.

15 390 Kč s DPH

  • GAIA 100x200
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 100 cm
Výška: 75 cm
Délka: 200 cm
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Materiál: Dub - dřevo
Nohy: Dřevěné 15 x 15 cm
Záruka: 2 roky
Síla vrchní desky: 4 cm ( síla desky 2 cm + 2 cm rám )

Jídelní stůl GAIA 100, Dub, masiv (100x200 cm)

Sníte o tom, aby Vás každý den obklopovala krása přírody, která bude korespondovat s individuálním designem Vašeho bytu? Snadno toho docílíte s naším dubovým stolem GAIA. Solidní provedení a mohutnost tohoto stolu je zárukou, že vydrží celé generace.

Dubový stůl Gaia je propojením tradice s unikátním stylem a teplými barvami olejovaného dubu. Tyto vlastnosti umožní vytvoření útulného a integrovaného prostoru.

K výrobě stolu bylo zvoleno pečlivě tříděné dubové dřevo té nejvyšší kvality. Masivní částí, jako jsou nohy nebo pevná a prostorná deska, jsou zárukou trvalosti. Jejich plynulé přechody tvoří výjimečně propojenou kompozici a působí, že těleso se zdá být vizuálně lehčí.

Dřevěný stůl znázorňuje veškeré nejdůležitější trumfy dubu. Zvýrazněna struktura dřeva, suky a léta, tvoří jedinečný charakter tohoto kusu nábytku. Díky magickému propojení nadčasového stylu a nezapomenutelné vůně, můžete se přenést do bezstarostné doby a ještě jednou se opět cítit jako šťastně dítě, které radostně tráví čas pod majestátním stromem.

Majitel dřevěného nábytku musí dbát na jeho správnou údržbu a péči. Čistěte měkkým hadříkem a používejte čisticí prostředek určený výhradně na dřevo. Nestavět poblíž topení a nevystavovat přímému působení UV záření.

Stůl je expedován v balících spolu s návodem na montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty