Jídelní stolyJídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

9 790 Kč s DPH

8 811 Kč s DPH -10%

  • PL022B/O

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 93 cm
Výška: 75 cm
Délka: 150 - 190 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Síla vrchní desky: 2,4 cm

Jídelní stůl Belluno Elegante 150 x 93 cm, dekor bílá-dub, masiv, borovice = po rozložení 197 x 93 cm.

Stůl je symbol. Hlavní nábytek, bez kterého by se místo, kde žijeme, nemohlo nazývat Domovem. To je ústřední bod všech setkání, protože u stolu se dělají nejdůležitější rozhodnutí, řeší se problémy a oslavují úspěchy. Vycházejíce vstříc vašim očekáváním jsme vytvořili stůl Belluno Elegante. Nábytek, kterého každý kus je vyroben s maximální péčí o detail. Jedná se o pevnou konstrukci úzce spojenou s celou kolekci Belluno Elegante. Spolu s jiným nábytkem v sérii vytváří neoddělitelný celek. Robustní konstrukce zaručuje odolnost proti poškození a umožňuje vám užívat stůl přes nadcházející roky. Stůl je možno rozložit rozsunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm. Pokud v blízké budoucnosti neplánujete velkou oslavu narozenin nebo setkáni s rodinou a přáteli, složený stůl vám poskytne pohodlí při každodenním používání.

Díky svým variabilním rozměrům se snadno vejde do vašeho bytu, ať už je to prostorná jídelna nebo mala kuchyňka v bytě. Má také systém snadného rozložení. Stůl může snadno rozložit jedna osoba. Stačí vytáhnout jednu část horní části desky a druhá se automaticky rozloží. Celek je vyroben z finského borového dřeva, jehož vlastnosti jsou známé a ceněny po celém světě. Rám a deska jsou natřený ekologickou barvou na vodní bázi s neúplným krytím, které je 85%.

Dřevěný stůl se dokonale hodí k jinému nábytku Belluno Elegante, ale může to též být také kontrastní doplněk k jiným kolekcím. Údržbě bílého nábytku je třeba věnovat pozornost. Neměli bychom pro tento účel používat hrubou tkaninu a kuchyňské čisticí prostředky – mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření a také lokalizovat v těsné blízkosti topení.


Stůl je dodáván v balících na paletě s pokyny a příslušenstvím pro samostatnou montáž.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne 03.12.2017 (Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty