Jídelní stůl Vesto 90 x 140 cm, rozkládací, Dub-bělený, masiv

Kód: 1752
Novinka
Neohodnoceno
16 990 Kč
Momentálně nedostupné

Dubový jídelní stůl 90 x 140 cm - DVOJITÉ rozložení 

(stůl je možné rozložit na 90x180cm a nebo až 90x220cm)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubový jídelní stůl 90 x 140 cm - DVOJITÉ rozložení  (stůl je možné rozložit na 90x180cm a nebo až 90x220cm)

Jídelní stůl kolekce Vesto je speciální díky své možnosti rozložení a navýšení prostoru z 90 x 180 cm do příjemných 90 x 220 cm. Díky tomu nebudete zaskočeni větší návštěvou a můžete všem naservírovat večeři. Rozkládání oceníte také v době svátků, kdy se schází celá rodina a je potřeba všechny usadit ke stolu a mít větší prostor pro podávání občerstvení.

Jednoduché a stylové provedení

Stůl je vytvořen v obdélném provedení a rozkládá se tažením pravé a levé strany směrem od středu. Jeho jednoduchá podoba umožňuje jej umístit buď do středu místnosti, ale také ke stěně nebo do rohu v případě, že jej nebudete nějaký čas chtít rozkládat. Hlavním materiálem je dubové dřevo, které je známé pro svou odolnost, pevnost a spolehlivost v případě výroby nábytku. Základní deska je širší, jelikož je vespod umístěna deska k protažení stolu, ale i přes tento drobný detail zůstává celkové provedení stolu jemné a minimalistické.

Světlé barevné provedení

Stůl řady Vesto je v těchto rozměrech dodáván ve dvou variantách. První z nich je v základní teplé barevnosti přírodního dřeva a tato je opatřena odstínem běleného dubu. Jedná se o výrazně světlejší variantu, která ladí také s nábytkem v základní barvě dubu. Tento odstín je příjemný hlavně díky tomu, že dokáže opticky zvětšit prostor, působí svěže a lze ho doplnit dalšími materiály a barvami.

Přírodní vzhled

Patrné jsou na povrchu také drobné vady dřeva, které jsou u zákazníků naopak oblíbeným doplňkem. Jedná se o drobné suky, které u každého kusu nábytku mají originální podobu. Proto i váš stůl bude jedinečným kouskem. Kromě suků jsou viditelné také letokruhy, které ještě zvýrazňuje závěrečné ošetření voskem nebo speciálním olejem. Díky tomu nábytek v domácnosti působí harmonicky a přináší kus přírody do domova.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: