Jídelní stoly

Jídelní stůl Siena 160 x 90 cm se dvěma nadstavbami, Dub, masiv

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 90 cm
  • 75 cm
  • 160 cm

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

18 900 Kčs DPH

2 osoby 1 - 2 hod.
Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Jídelní stůl Siena 160 x 90 cm se dvěma nadstavbami, Dub, masiv

Dubový stůl je praktický kus nábytku určený do prostorů, jako je kuchyň, jídelna či obývací pokoj. Díky přirozené barvě dubu, je nepostradatelnou výbavou všech klasických a tradičních interiérů.

Parametry

Šířka 90 cm
Výška 75 cm
Délka 160 cm
Záruka 2 roky
Materiál Dub - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 1 - 2 hod.
Nadstavba 2 x 50 cm
Povrch Olejovaný a voskovaný
Nohy Dřevěné 10 x 10 cm
Síla vrchní desky 4 cm

Jídelní stůl 160 x 90 cm, Dub, masiv + dvě prodloužení po 50 cm = 260 cm.

Dubový nábytek je třída sama o sobě. Mimořádně stylový se dokonale hodí do klasických interiérů. Ačkoli dubový nábytek je spojený s tradičním nábytkem, stůl sám o sobě je natolik univerzální, že se dobře hodí i do moderních interiérů, svou důstojností přináší silný, zajímavý akcent. Dubový stůl je praktický kus nábytku určený do prostorů, jako je kuchyň, jídelna či obývací pokoj. Díky přirozené barvě dubu, je nepostradatelnou výbavou všech klasických a tradičních interiérů. Vypadá skvěle s jiným dřevěným nábytkem (zejména dubovým). Ačkoli dubový stůl má silný a výrazný design překvapivě dobře se přizpůsobí k modernímu interiéru a dobře ladí s nábytkem z různých materiálů a s různými styly.

Dobře se hodí k loftovým prostorům, je možné ho dát do minimalistických interiérů, a jistě ekologických a rustikálních. To vše dělá, že dubový stůl se stává velmi univerzálním kusem nábytku, prakticky všem stojí za to uvažovat o něm. Dubový stůl je praktický, a tak také vypadá. Komfortní, s dobře přizpůsobenou výškou (75 cm), s prostornou deskou. Ideálně se hodí ke společnému stravování s blízkými, v rodinném kruhu, stejně jako do práce. Dvě další prodloužení, které můžete vždy rychle zamontovat, aby stůl dobře sloužil při setkání s přáteli nebo rodinné návštěvě. Přirozená barva dubů je přátelská a estetická. Stůl byl ošetřený speciálním olejem, takže dřevo muže dobře volně dýchat. 

V důsledku toho bude proces stárnutí postupovat klidně a přirozeně, přidá kusu nábytku více důstojnosti.Silný charakter dubového stolu, je zde vyvážen současným, poněkud lehčím designem. Díky tomu se stůl stává univerzálním a hodí se do moderních interiérů. Deska stolu je silná 4 cm. Nohy mají velikost 10 cm x 10 cm a byly namontovány na vnější straně. Stůl tím se optický zvětšuje, dává trochu více prostoru a má štíhlou linii. To vše působí, že se dubový stůl bude dobře hodit k jinému dubovému nábytku a také do různých prostředí.

Výběrem dřevěného nábytku, si musíte být vědomi jeho řádné údržby. Dřevěný nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí – abychom přidali nábytku ušlechtilosti, měli bychom se o něj starat. Za žádných okolností by nábytek neměl být v blízkosti topných zařízení a vystavený přímému UV záření. Stůl je nejlepší čistit pouze měkkým vlhkým a pak suchým hadříkem. Použití abrazivních prostředků nebo kuchyňských čisticích prostředků, může bohužel nepříznivě ovlivnit stav nábytku.

Dubový stůl je zasílán rozložený na paletě v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 90 cm
Výška 75 cm
Délka 160 cm
Záruka 2 roky
Materiál Dub - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 1 - 2 hod.
Nadstavba 2 x 50 cm
Povrch Olejovaný a voskovaný
Nohy Dřevěné 10 x 10 cm
Síla vrchní desky 4 cm

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK