Jídelní stůl Prato 90 x 180, Dub-divoký, masiv

Kód: ASPLPRATTO90X180
Neohodnoceno
13 990 Kč
Skladem (> 5 ks)

Další nabídku našeho dubového nábytku můžete nakoupit zde: Dubový nábytek

Jídelní stůl Pratto 90 x 180 cm, dub, masiv

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelna je místem, kde se schází rodina, hostí se zde návštěvy a někdy slouží také k relaxu. Hlavním prvkem této místnosti je jídelní stůl, který musí splňovat náročné požadavky. Kromě jídla u něj totiž často sedáváme, když je třeba vyplnit papíry nebo například pracovat s dětmi na domácích úkolech. Primární je především jeho praktická funkce a nároky na dlouhodobé užívání. Vedlejším, ale stále důležitým požadavkem je estetické provedení. Je třeba vybrat takový stůl, aby zapadal do celkového designového konceptu místnosti a ladil s dalšími materiály a barvami.

Výhody jídelního stolu Prato

Jídelní stůl z řady Prato je navržen v dřevěném provedení. Dřevo si totiž výborně rozumí s každou barvou, ale také jinými materiály, jako je kov, plast nebo sklo. Řada Prato využívá příjemného světlého odstínu dubového dřeva, který nechává ve své přirozené podobě a jen vytvoří ochrannou vrstvu s pomocí speciálního laku nebo oleje. Stůl tak získá zdravější podobu, svěží provedení a dlouhá léta životnosti navíc.

Jednoduché a minimalistické provedení

Dřevo je osvědčeným materiálem, který není třeba složitě ošetřovat a vždy těší své uživatele mnoho let. Stejně tak byla zvolena i jednoduchá designová podoba stolu, kde je patrná absence dekoračních prvků, složitých konstrukcí nebo jiných prvků, které by narušovaly praktickou funkci stolu. Místo toho jsou jako základ použity silné nohy držící konstrukci a navrch je připojena základní deska, která je prostorná, konkrétně ve velikosti 90 na 180 cm. Mimo to se chlubí štíhlým a elegantním provedením.

Dekorací je samotná vrchní deska, jelikož se na této hladké ploše skvěle vyjímají suky a letokruhy, které jsou neopakovatelné a originální, neboť každý stůl je vyroben z jiného kusu dřeva a vy se tak můžete těšit z předností přírodního materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 180 cm
Síla vrchní desky: 2 cm
Materiál: Dub - dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: