Jídelní stůl Prato 90 x 140, Dub-divoký, masiv

Kód: ASPLPRATTO90X140
4 hodnocení
13 140 Kč
Skladem (> 5 ks)

Další nabídku našeho dubového nábytku můžete nakoupit zde: Dubový nábytek

Jídelní stůl Pratto 90 x 140 cm, dub, masiv

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelní stůl řady Prato v rozměrech 90 na 140 cm je variantou s úpornějšími rozměry, avšak není nejmenším v kolekci Prato. U nábytku, který využíváme každý den, je dobré příliš neexperimentovat a držet se tradičního obdélného provedení. Díky tomu stůl nabídne spoustu místa pro rodinu, odkládací prostor během dne, ale také estetický doplněk do domácnosti. Umístit jej můžete volně do prostoru nebo v případě nedostatku místa přisunout ke stěně a aktivněji využívat jen část stolu. Právě díky čtvercovému designu nebudete limitováni v umístění. Kruhové stoly sice mohou působit příjemně v prostoru, ale není možné je přisunout ke stěně nebo do rohu.

Odolný a kvalitní materiál

Stůl je vyroben z dubového dřeva. Na první pohled je patrné, že se jedná o čistý a kvalitní přírodní materiál, jelikož stůl není zatížen barevným nátěrem nebo jinou výraznou úpravou. Pro závěrečnou ochranu je použitý olej a vosk, což zviditelňuje strukturu dřeva. Všechny drobné prvky, jako suky nebo letokruhy vyniknou a udělají z vašeho stolu originální kousek, jelikož přírodní materiál se svou texturou liší v každém jednotlivém kusu.

Stabilní provedení

U stolu není kladen důraz na zdobné prvky, ale spíše na odolnou a pevnou konstrukci, která vydrží i dlouhodobé aktivní užívání. Nohy jsou široké a drží silnou prostornou desku, která vám nabídne spoustu místa k servírování. Jeho barva nese lehce medový odstín, který odkazuje na přírodní podobu dubu, ale je ještě prohlouben voskovým a olejovým nátěrem. Po dlouhá léta se tak bude chlubit svěžím provedením a zútulňovat váš domov zdravotně nezávadným a harmonickým materiálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 140 cm
Síla vrchní desky: 2 cm
Materiál: Dub - dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: