Jídelní stůl Prato 80 x 120, Dub, masiv

Kód: ASPLPRATTO80X120
Neohodnoceno
8 690 Kč
Momentálně nedostupné (> 5 ks)

Další nabídku našeho dubového nábytku můžete nakoupit zde: Dubový nábytek

Jídelní stůl Pratto 80 x 120 cm, dub, masiv

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte-li jídelní stůl se skromnými rozměry, ale přesto v masivním provedení, bude pro vás jídelní stůl z řady Prato perfektní volbou. Jeho rozměry činí 80 na 120 cm, díky čemuž jej umístíte i do malé jídelny. Ideální je pro mladé páry, které jsou často u jídla sami nebo naopak pro ty, jejichž děti si už našli vlastní bydlení a velký rodinný stůl již není na denní potřebu nutný.

Kvalitní přírodní materiál

Základním materiálem je dubové dřevo. To bylo pro výrobu vybráno hlavně kvůli svým pozitivním vlastnostem. Kromě teplého a příjemného odstínu nabízí svým uživatelům také provoz na dlouhá léta, přirozený proces stárnutí a originál v každém kousku. Dubové dřevo je pevné, takže i při častém používání vás bude těšit tak, jako na začátku.

Jednoduchá a estetická podoba

Na první pohled jsou patrné příjemné prvky jako suky a letokruhy, které ještě více prohlubuje olej a vosk, jenž je nanesen na povrch dřeva. Nábytek je navržen v masivním provedení bez zbytečných dekorací. Působí jednoduše, esteticky a minimalisticky, abyste měli možnost pro další dekorace. Ať už na stůl umístíte vázu s květinami, svícen nebo kubistický popelník, vždy budou v perfektní harmonii.

Místo pro páry, ale i občasné návštěvy

Stůl má jednu stranu delší, což vám umožňuje vybrat si, zda chcete sedět v čele naproti sobě s příjemným odstupem nebo naopak konverzovat v těšné blízkosti na opačné straně. Delší strana desky je prostorná pro jednotlivce, takže můžete využít spousty místa a bohatě prostřít. Zároveň také máte možnost usadit k této straně návštěvu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Výška: 75 cm
Šířka: 80 cm
Délka: 120 cm
Síla vrchní desky: 2 cm
Materiál: Dub - dřevo
Hmotnost: 43 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: