Jídelní stoly

Jídelní stůl Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 93 cm
  • 75 cm
  • 150 - 190 cm

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

9 790 Kčs DPH

2 osoby 1 - 2 hod.
Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Jídelní stůl Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

Stůl je možno rozložit rozsunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm.

Parametry

Šířka 93 cm
Výška 75 cm
Délka 150 - 190 cm
Série Belluno Elegante - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Síla vrchní desky 2,4 cm

Jídelní stůl Belluno Elegante 150 x 93 cm, bílý, masiv, borovice = po rozložení 197 x 93 cm.

Stůl je symbol. Hlavní nábytek, bez kterého by se místo, kde žijeme, nemohlo nazývat Domovem. To je ústřední bod všech setkání, protože u stolu se dělají nejdůležitější rozhodnutí, řeší se problémy a oslavují úspěchy. Vycházejíce vstříc vašim očekáváním jsme vytvořili stůl Belluno Elegante. Nábytek, kterého každý kus je vyroben s maximální péčí o detail. Jedná se o pevnou konstrukci úzce spojenou s celou kolekci Belluno Elegante. Spolu s jiným nábytkem v sérii vytváří neoddělitelný celek. Robustní konstrukce zaručuje odolnost proti poškození a umožňuje vám užívat stůl přes nadcházející roky.

Stůl je možno rozložit rozsunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm. Pokud v blízké budoucnosti neplánujete velkou oslavu narozenin nebo setkáni s rodinou a přáteli, složený stůl vám poskytne pohodlí při každodenním používání.

Díky svým variabilním rozměrům se snadno vejde do vašeho bytu, ať už je to prostorná jídelna nebo mala kuchyňka v bytě. Má také systém snadného rozložení. Stůl může snadno rozložit jedna osoba. Stačí vytáhnout jednu část horní části desky a druhá se automaticky rozloží. Celek je vyroben z finského borového dřeva, jehož vlastnosti jsou známé a ceněny po celém světě. Rám a deska jsou natřený ekologickou barvou na vodní bázi s neúplným krytím, které je 85%.Dřevěný stůl se dokonale hodí k jinému nábytku Belluno Elegante, ale může to též být také kontrastní doplněk k jiným kolekcím.

Údržbě bílého nábytku je třeba věnovat pozornost. Neměli bychom pro tento účel používat hrubou tkaninu a kuchyňské čisticí prostředky – mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření a také lokalizovat v těsné blízkosti topení.

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 93 cm
Výška 75 cm
Délka 150 - 190 cm
Série Belluno Elegante - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Síla vrchní desky 2,4 cm

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK