ŽidleDubová židle 02, masiv

Dubová židle 02, masiv

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 41 cm
  • 41 cm
  • 90 cm
  • ASKDB02

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

3 290 Kč s DPH

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Dubová židle 02, masiv

Jsou 100 procentně vyrobeny z dubového masivu, pouze naolejované a navoskované.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 41 cm
Hloubka: 41 cm
Výška: 90 cm
Záruka: 2 roky
Materiál: Dub - dřevo
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Výška posedu: 45 cm

Dubová židle 02, masiv

Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti  využíváno k výrobě nábytku. Právě proto jsme je použili při výrobě dubové židle, která je jedním z nejdůležitějších prvků vybavení, používaným v každé domácnosti. Odolné a elegantní dubové židle tvoří přirozený doplněk ke stolu umístěnému v obývacím pokoji, jídelně anebo v kuchyni. Řídíme se nejnovějšími trendy a proto jsme se rozhodli zařadit dubové židle do naší nabídky. Aby byl zachován jejich panenský a přirozený vzhled, vyrobili jsme je 100 procentně z dubového masivu. Dubové židle z naší nabídky jsou pouze naolejované a navoskované. Divoký dub má specifický styl. Jeho hlavním rysem je především jedinečnost. Suky a přirozené letokruhy jsou v ideální souhře s námi prezentovanými dubovými stoly.

Ve shodě s nejnovějšími trendy představujeme dubovou židli v novém provedení. Vycházíme vstříc očekáváním našich zákazníků a proto nabízíme dřevěnou židli pevné konstrukce a v nadčasovém stylu. Originální tvar opěráku a pevná konstrukce židle jsou ideálním doplňkem k námi nabízenému dubovému stolu. Díky originálnímu a neopakovatelnému designu se naše dubová židle stane dekoračním prvkem zdůrazňujícím styl interiéru, barevné provedení a ráz každé kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje. To všechno v důsledku znamená, že každá židle z naší nabídky je jiná a neopakovatelná. 

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !