Šatní skříně z masivuDřevěná skříň Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Dřevěná skříň Toskania, masiv, borovice

Dřevěné masívní prvky prádelníku mají vliv na stabilitu a životnost nábytku. Prádelník se dá skvěle kombinovat s ostatním nábytkem z řady Toskania, bude také ozdobou každé předsíně nebo dětského pokoje.

10 690 Kč s DPH

  • PL2015
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: 130 cm
Výška: 142 cm
Hloubka: 50 cm
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Medový odstín
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Dřevěný prádelník Toskania se zásuvkami z borovicového dřeva, TAHOMA

Prádelník Toskania představuje spojení borovicového dřeva nejvyšší kvality a klasického stylu. Ozdobné prvky – frézování a kování barvy starého zlata – propůjčují interiéru eleganci a noblesu. Borovicové masívní dřevo s povrchovou úpravou přírodním vodou ředitelným lakem, přátelským k životnímu prostředí, způsobuje, že prádelník má povrch příjemný na dotek a vypadá elegantně.

Dřevěné masívní prvky prádelníku mají vliv na stabilitu a životnost nábytku. Prádelník se dá skvěle kombinovat s ostatním nábytkem z řady Toskania, bude také ozdobou každé předsíně nebo dětského pokoje. Pokud ze zásuvky tvé komody začínají vypadávat ponožky a nacpané dovnitř košile zlověstně vystrkují rukávy ze skříně, pak je čas na změny! Dobré změny! Prádelník Toskania bude ideálním řešením. Prádelník spojuje klady komody a skříně. Díky svým rozměrům a šikovné konstrukci nezabere o moc víc místa než komoda, avšak svou kapacitou může konkurovat mnoha skříním. Možná se do něj nepodaří vměstnat všechny věci ukořistěné ve výprodeji, ale nejcennější trofeje tam najdou své místo.

Prádelník Toskania je vyrobený z masívního borovicového dřeva nejvyšší kvality, přirozená kresba dřeva vytváří výjimečné klima a zaručuje neopakovatelnost každého dřevěného prádelníku. Prádelník skvěle doplňuje kolekci Toskania a stylově navazuje na dřevěné komody, skříně a postele z této řady. Díky použití dvou zásuvek je prádelník nejen velmi prostorný a vysoce funkční, ale má navíc originální vzhled. Prádelník je možno umístit do ložnice, předsíně nebo dětského pokoje. Prádelník Toskania to je ideální volba pro zákazníky, kteří ocení přirozenou eleganci a styl.

Všechny prvky prádelníku, kromě spodní části zásuvky a zad (deska MDF), jsou vyrobeny z masívního borovicového dřeva. Nábytek je dodáván v balících s návodem a doplňky ke svépomocné montáži. Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozeným procesům stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dávat pozor, abychom nepoužívali drsné hadříky a kuchyňské detergenty – mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nedoporučuje se vystavovat nábytek na přímé působení UV záření a umísťovat ho v blízkosti otopných zařízení. 

Skříň / prádelník je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne 03.12.2017 (Dřevěná skříň Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty