Komody z masivuDřevěná Komoda Korfu K4.4, borovice, masiv, bílá

Dřevěná Komoda Korfu K4.4, borovice, masiv, bílá

Pokračování velmi populární Komody Korfu K4.4, borovice, masiv, tentokrát v bílé barvě. Tato komoda je již několik let nejprodávanějším kusem nábytku.

7 490 Kč s DPH

  • 100005
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Korfu
Šířka: 162 cm
Výška: 79 cm
Hloubka: 37 cm
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 31,5 x 28,5 cm; h: 8 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Síla použitého materiálu: 18 mm

Dřevěná Komoda Korfu K4.4, borovice, masiv, bílá

Kolikrát jsme už slyšeli větu: „taková, ale bílá“. Týkala se naší nejprodávanější dřevěné komody, Komoda Korfu K4.4, borovice, masiv. Proto jsme vyšli vstříc očekáváním zákazníků a vytvořili jsme klasickou a neobvykle praktickou komodu v teplém bílém provedení dle nejnovějších trendů a navíc za dostupnou cenu. Tuto skvělou komodu již mnoho let najdete v našem obchodě a obzvláště v bílém provedení jde na dračku.

Pokračování velmi populární Komody Korfu K4.4, borovice, masiv, tentokrát v bílé barvě. Tato komoda je již několik let nejprodávanějším kusem nábytku. Nechtěli jsme vylepšovat něco, co má mnoho příznivců, nicméně naši zákazníci se často ptali na bílé klasické komody. Proto vznikla jednoduchá, funkční komoda, jejíž bílá barva ještě zvýraznila její estetickou hodnotu. Díky ekologickým lakům na vodní bázi neztratila svou přirozenost. Jejím největším kladem je kromě elegance její praktičnost. Pojme obrovské množství věcí. Bílá borovicová komoda je vybavena čtyřmi zásuvkami na příruční věci. Dodatečným kladem jsou dvě skvělé dvojité skříňky s nastavitelnou policí, které pojmou velké množství oblečení nebo jiných věcí. Zásuvky se pohybují na kuličkových vodicích lištách s ¾ výsuvem. Zadní část komody a dna zásuvek byly zhotoveny, s cílem zmenšit hmotnost nábytku, z MFD desky. Nábytek je opatřen krycím nátěrem a bílým lakem na vodní bázi, díky čemuž vyniká struktura dřeva. Uvnitř je bíle natřený a má výraznější suky. To vše způsobuje, že komoda vypadá velmi přirozeně a exkluzívně. Díky ekologickým lakům si dřevo uchovává svůj přirozený vzhled a podléhá přirozenému procesu stárnutí. Neobyčejná komoda změní interiér Vaši domácnosti.

Komoda Korfu K4.4, borovice, masiv, bílá je dodávána v rozloženém stavu. 

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Praha, Česká republika) dne 20.09.2017 (Dřevěná Komoda Korfu K4.4, borovice, masiv, bílá) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty