Komody z masivuDřevěná komoda Belluno Elegante 4.3, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Dřevěná komoda Belluno Elegante 4.3, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Komoda 4.3 Belluno Elegante je nábytkem vyrobeným z masivního dřeva finské borovice, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolností vůči času. Komoda je natřena ekologickou barvou, díky které může dřevo dýchat.

12 090 Kč s DPH

  • PL004B/O
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 168,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá / Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Dřevěná komoda Belluno Elegante 4.3, bílá / ořech

Hledáte komodu s velkým úložným prostorem a zároveň takovou, která nebude ve Vašem příbytku působit těžce? A možná potřebujete jen nábytek do předsíně? Nebo prostor na ukládání ložního prádla, ručníků a dalších věcí každodenní potřeby? Komoda plná 4.3 Belluno Elegante v barvě ořechu a teplém odstínu bílé barvy je stvořena pro někoho jako jstet Vy! Velká, elegantní, univerzální a trvanlivá  – vlastní všechny přednosti ideálního nábytku! Přesvědčte se a uvidíte, že už nikdy nebudete chtít komodu, která nevoní lesem!

Komoda 4.3 Belluno Elegante je nábytkem vyrobeným z masivního dřeva finské borovice, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolností vůči času. Komoda je natřena ekologickou barvou, díky které může dřevo dýchat. Spojení bílého odstínu s barvou ořechu vytváří výjimečný a nadčasový dojem a vnáší do prostoru teplo domova. Kromě pěkného vzhledu nabízí komoda také velký úložný prostor. Nábytek zahrnuje 3 šuplíky: 2 menší a 1 větší uprostřed. Šuplíky se pohybují na kolejničkách s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, známých také jako systém tichého zavírání. Díky nim se šuplíky pohybují nezvykle tiše a plynule a nebouchají. Komoda Belluno Elegante bílý/ ořech má také 3 skříňky: dvě jednoduché po stranách a jednu uprostřed schovanou za párem dřevěných dvířek. Všechny skříňky jsou přepůleny pevnou poličkou. Doplňkový odkládací prostor nabízí i vrchní deska o tloušťce až 5 cm, na kterou můžete položit vše, čím chcete zkrášlit svůj domov!

Komoda Belluno Elegante bílý/ ořech je výjimečně krásná. Díky frézování typickému pro celou sérii Belluno Elegante je komoda elegantním a vkusným kusem nábytku. Zajímavé spojení teplého odstínu bílé barvy a barvy ořechu umožňuje snadnější péči o nábytek. Dolní podstavec dodává komodě dojem lehkosti. Třešničkou na dortu jsou kulaté úchytky v barvě zašlého zlata. Komoda Belluno Elegante bílá/ ořech se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může být i zajímavým doplňkem k jiným kolekcím.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty