Komody z masivuDřevěná komoda Belluno Elegante, 4 dveřová, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Dřevěná komoda z masivu Belluno Elegante, 4 dveřová, bílá / dub

4-dvéřová komoda Belluno Elegante je zdobena frézováním typickým pro celou kolekci Belluno Elegante. Dodává komodě romantický vzhled. Prosklená dvířka zdobí rámování.

11 590 Kč s DPH

  • PL003B/D
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 167 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá / Dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Dřevěná komoda z masivu Belluno Elegante, 4 dveřová, bílá-dub

Přejete si komodu s možností širokého využití, která se hodí do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny i předsíně a navíc za výbornou cenu a v nejlepší kvalitě? Víme o tom, a proto Vám nabízíme úžasnou 4- dvéřovou komodu Belluno Elegante v pěkné barevné kombinaci teplého odstínu bílé barvy a zlatého dubu. Klasická a nadčasová, s malých nádechem modernosti a přitom s dostatečným úložným prostorem. Už dnes může být Vaše a spolu s ní všechny její přednosti. Neváhejte dlouho!

Prezentovaná 4-dvéřová komoda Belluno Elegante je produktem z nejvyšší řady borovicového nábytku. Je vyrobena z finské borovice, která zaručuje dlouholeté užívání a trvanlivost. Finská borovice roste v těžkých podmínkách, proto je její dřevo velmi odolné. Komoda je natřena ekologickou barvou v teplém odstínu bílé barvy a okouzlující barvou pozlaceného dubu. Toto spojení je nejen estetické: ekologické barvy umožňují dřevu dýchat a podléhat tak přirozenému procesu stárnutí. Dřevěná komoda Belluno Elegante je charakteristická velmi symetrickým uspořádáním. Zahrnuje 2 šuplíky, 2 skříňky za plnými dvířky a jednu skříňku za dvířky prosklenými. Každá skříňka je uvnitř přepůlena jednoduchou poličkou. Toto rozložení je nejen praktické, ale také příjemné pro oči. Šuplíky se pohybují na kolejničkách s tlumičem zn. Quadro, které omezují hluk a pracují výjimečně tiše a plynule. Vrchní deska v barvě zlatého dubu má tloušťku až 5 cm.

4-dvéřová komoda Belluno Elegante je zdobena frézováním typickým pro celou kolekci Belluno Elegante. Dodává komodě romantický vzhled. Prosklená dvířka zdobí rámování. Dalším zajímavým a výrazným prvkem komody Belluno Elegante jsou kulaté úchytky v barvě zašlého zlata. Díky dolnímu podstavci působí komoda lehkým a subtilním dojmem. Komoda Belluno Elegante bílá/dub se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může být i zajímavým doplňkem k jiným kolekcím.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty