Komody z masivuDřevěná komoda Belluno Elegante 3.3, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Dřevěná komoda z masivu Belluno Elegante 3.3, bílá / dub

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 130 cm
  • 45 cm
  • 85 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

10 290 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Dřevěná komoda Belluno Elegante 3.3, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Komoda bílá/dub nabízí velký úložný prostor. Je vyrobena ze dřeva finské borovice. Jejími základními znaky jsou dlouhá životnost a krása. Dřevo je natřeno ekologickou barvou v teplém odstínu bílé barvy a barvy zlatého dubu.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 85 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá / Dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda 3.3 plná Belluno Elegante bílá-dub

Ke komodě je možné dokoupit nástavbu: Nástavba ke komodě

Dobrý nábytek musí splňovat řadu funkcí. Měl by být nejen praktický, funkční a estetický, ale také mít dlouhou životnost. Víme o tom. Právě proto Vám nabízíme bílou komodu 3.3 Belluno Elegante v nezvyklé barevné kombinaci bílé barvy a dubu. Její klasický vzhled, množství úložného prostoru a pevná, zdobená deska Vám umožní nekonečné množství aranžmá. Jestliže si neumíte představit nábytek bez vhodného místa na vázu plnou vonících kytek a rámečků s fotkami blízkých nebo svůj dům bez nábytku nezvyklé kolekce, pak je komoda Belluno Eleganto bílá/dub stvořena přímo pro Vás. Každý z nás potřebuje nábytek. To je jasné jak slunce. Rádi se obklopujeme věcmi, které jsou nejen praktické, ale které také splňují naše estetické nároky. Komoda 3.3 Belluno Elegante bílá/dub splňuje tyto podmínky. Je vyrobena ze dřeva finské borovice. Jejími základními znaky jsou dlouhá životnost a krása. Dřevo je natřeno ekologickou barvou v teplém odstínu bílé barvy a barvy zlatého dubu. Díky použití této barvy může dřevo komody Belluno Ellegante dýchat a dochází k přirozenému procesu stárnutí.Komoda bílá/dub nabízí velký úložný prostor.

To umožňují tři šuplíky zasazené v nejlepších kolejničkách na trhu zn. Quadro, známé tichým systémem zavírání. Umožňují plynulý a nezvykle tichý pohyb, jsou pevné a opatřené tlumičem proti bouchání. Dřevěná komoda nabízí také 2 skříňky přepůlené jednoduchou poličkou. Komoda je uzavřena třemi plnými dvířky, které skryjí Vaše věci před očima nepovolaných osob. Dřevěná komoda v barvě bílá/dub je ozdobena efektními frézami, charakteristickými pro celou kolekci nábytku Belluno Elegante. Dodávají komodě noblesní eleganci. Zdobený dolní podstavec navozuje dojem lehkosti. Deska v barvě zlatého dubu v tloušťce až 5 cm je nejen pevná, ale také pěkně vyřezávaná. Design komody dokreslují kulaté úchytky v barvě zašlého zlata.

Komoda Belluno Elegante bílá/dub se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může sloužit i jako samostatný kus nábytku. Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Praha, Česká republika) dne20.09.2017 (Dřevěná komoda Belluno Elegante 3.3, dekor bílá / dub, masiv, borovice) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty