Komody z masivuDřevěná komoda Belluno Elegante, 3 dveřová, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Dřevěná komoda z masivu Belluno Elegante, 3 dveřová, bílá / dub

Komoda Belluno Elegante bílá/dub se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může být i zajímavým doplňkem k jiným kolekcím.

9 680 Kč s DPH

  • PL001B/D
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá / Dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Komoda 3-dvéřová Belluno Elegante bílá-dub

Ke komodě je možné dokoupit nástavbu: Nástavba ke komodě

Všichni máme rádi věci luxusní a exkluzivní. Dodávají nám pocit naplnění a výjimečnosti. Je jedině dobře, jestliže jsou zároveň praktické a nabízí mnoho možností využití. Představte si svůj dům plný nábytku vonícího lesem, který Vám hosté budou závidět. Díky nám se tato představa může splnit. Námi nabízená bílá 3-dvéřová komoda Belluno Elegante s deskou v barvě zlatého dubu je nábytkem přímo vysněným. Zahrnuje dva šuplíky a tři skříňky ukryté za frézovanými dvířky. Nečekejte – přesvědčte se sámi. Každý rád vlastní věci, na které je pyšný a chce se s nimi pochlubit a takové, které naopak nechce nezvaným hostům ukazovat. Zamysliete se: na návštěvu přichází tchýně nebo pletichářská kolegyně a Vy nechcete, aby viděly Vaše sice oblíbené – ale přece jen už starší  – ručníky? Teď už to není problém. Díky praktickému členění komody Belluno Elegante bílá/dub můžete uvnitř rozdělit prostor na ukládání věcí každodenní potřeby a prostor na vystavení oblíbených a nejhezčích kousků. Kvalitní finská borovice, ze které je tato 3-dvéřová komoda vyrobena, zajišťuje komodě dlouhou životnost. Barevná kombinace teplého odstínu bílé barvy a barvy zlatého dubu je vhodná do každé domácnosti.

Dřevěná komoda je vybavena dvěma prostornými šuplíky, zasazenými do kolejniček s tlumičem zn. Quadro. Jsou to nejlepší kolejničky na trhu – tlumí hluk, pohybují se velmi tiše a plynule a jsou šetrné k nábytku. Kromě toho má komoda také tři skříňky přepůlené jednou poličkou. Dvě skříňky jsou uzavřeny plnými dvířky a prostřední má dvířka prosklená. Toto rozdělení umožňuje široké funkční využití komody Belluno. 3-dvéřová komoda Belluno Elegante bílá/dub je ozdobena větracími frézami, které ji dodávají kouzlo a nadčasový vzhled. Prosklená dvířka překvapí zajímavým rámováním. Celek doplňují malé kulaté úchytky v barvě zašlého zlata. Komoda Belluno Elegante bílá/dub se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může být i zajímavým doplňkem k jiným kolekcím.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty