Dětský pokoj Marone s přebalovacím pultem, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Kód: DPMARONE1
Novinka
Neohodnoceno
67 794 Kč –5 %
Dětský pokoj Marone s přebalovacím pultem - sestava
67 794 Kč –5 % 64 390 Kč
Momentálně nedostupné

Dětský pokoj Marone s přebalovacím pultem je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský pokoj Marone s přebalovacím pultem, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice se skládá:

 

Dětský pokoj v romantické stylu Provence je jako stvořený pro vaše malé poklady. Kompletní dětský pokojíček, kde k sobě všechny kusy nábytku dokonale ladí. Bílý nábytek z masivu odolné finské borovice, ozdobné frézování a barevně kontrastní plochy. To je dětský pokoj sestavený z nábytku série Marone.

Vše, co vy a vaše dítě potřebujete ke spokojenosti

Vaše děťátko potřebuje svůj vlastní bezpečný prostor. Ten mu nabídne masivní dřevěná postýlka. Péči o miminko vám potom usnadní komoda s přebalovacím pultem. Bočnice bezpečně udrží přebalovací podložku na svém místě. A do prostorných šuplíků schováte věci potřebné k péči o dítě. Ubrousky, plenky, oblečení a vše ostatní.

Dětské oblečky jsou sice maličké, ale musíte jich mít v zásobě velkou spoustu. S udržením pořádku vám pomůže opravdu veliká dřevěná šatní skříň. Najdete v ní spoustu místa k pověšení i k uložení oblečení. Na horní ozdobnou desku umístěte další krabice a získáte tak ještě více úložného prostoru. Do krabic můžete schovat třeba sezónní oblečení nebo botky.  

Co se nevešlo do komody ani do skříně, to uložíte do rustikální dřevěné truhly. Bílá truhla schová cokoliv. A její vrchní frézovaná deska vám potom skvěle poslouží jako stylová lavice. Nebo stolek pro nekonečné hry. A například takový úklid hraček se s rustikální dřevěnou truhlou sám stane hračkou.

Knihovna je místem, kde si v horní části vystavíte knížky. Ale v případě jejího umístění v dětském pokoji se klidně může stát, že vedle knížek o mašinkách nebo vílích princeznách najdou své místo roztomilí hračkoví kamarádi. I to je úplně v pořádku. 

Marone detsky pokoj_1

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: