Borovicový sekretář Korfu, masiv, borovice, (Medový odstín )

SekretářeBorovicový sekretář Korfu, masiv, borovice

Borovicový sekretář Korfu, masiv, borovice, ( Medový odstín )

Sekretář Belfast je skvělý kus nábytku do obývacího pokoje nebo pokoje pro mládež. Jedinečný kus nábytku, který mnoha staletími prochází vnitřkem domů, paláců a dvorů. Má duši, kterou ztratil současný nábytek s dřevotřísky.

6 190 Kč s DPH

  • 251375
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Korfu
Šířka: 83 cm
Výška: 115 cm
Hloubka: 41 cm
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Rozměry zásuvek ( 1 ): 28,5 x 73 cm; h: 12 cm
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Síla použitého materiálu: 18 mm

Borovicový sekretář Korfu, masiv, borovice

Máte rádi jedinečný nábytek? Hledáte místo k práci, ale nemáte rádi velké klasické psací stoly? Máte rádi mít všechno po ruce, ale oceňujete pořádek? Máme pro vás skvělý kus nábytku, který bude vyhovovat vašim potřebám. Sekretář Belfast je skvělý kus nábytku do obývacího pokoje nebo pokoje pro mládež. Jedinečný kus nábytku, který mnoha staletími prochází vnitřkem domů, paláců a dvorů. Má duši, kterou ztratil současný nábytek s dřevotřísky. Podívejte se sami, jak unikátní a funkční může být tento kus nábytku.

Bez ohledu na věk tento kus nábytku vždy najde své zastánce. Navzdory mnoha moderních řešení, vedle klasického sekretáře z borovice nepřejdete bez povšimnutí. Nemáme rádi stereotypy, takže máme spoustu skvělých zákazníků. Sekretář díky svoji historii je kusem nábytku těšícím se oblibě nejen v obývacím pokoji, ale i pokoji pro mládež nebo dítě, na kterém je možné dělat domácí úkoly nebo se bavit. Nahradí často klasický psací stůl. Nevíme, zda jeho hlavní výhodou je, že má malé rozměry, nebo to, že jedním uzavřením skryje nepořádek před neohlášenou návštěvou přátel nebo rodiny, anebo možná díky interiéru s mnoha přihrádkami, která působí, že vaše potřebné předměty nebo dokumenty jsou vždy po ruce.

Nábytek má základní nátěr a lak, díky tomu jsou viditelné letokruhy a struktura dřeva. To vše dělá, že sekretář vypadá velmi přirozeně a exkluzivně. S ekologickými laky dřevo zachovává svůj přirozený vzhled a podléhá přirozeným procesům stárnutí.

Univerzální kus nábytku, který může být použitý jako komoda, nebo plnit funkci knihovny. Skládá se ze spodní dvoudveřové skříňky s policí, zásuvky a horního nástavce. Po otevření desky plní funkci psacího stolu. Interiér má četné přihrádky pro potřebné věci a dokumenty. Deska má speciálně zatahovací dřevěné podpěry. Doporučujeme tento krásný nábytek. Jistě nezůstane bez povšimnutí a dodá interiéru skvělý vzhled.

Sekretář je odesílán v rozloženém stavu s jednoduchým a jasným návodem pro samostatnou montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty