Police z masívuBílé dřevěné police Belluno Elegante, 2ks, masiv, borovice

Bílé dřevěné police z masivu Belluno Elegante, 2ks

  • Skladem
  • 120 cm
  • 15 cm
  • 25 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

2 390 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Bílé dřevěné police Belluno Elegante, 2ks, masiv, borovice

Poličky Belluno Elegante patří k pevným a bytelným výrobkům. Jejich tloušťka je 1,4 cm, šířka 120 cm, výška zadní stěny znemožňující ušpinění zdi je 25 cm a hloubka poličky 15 cm. Díky těmto rozměrům se na dřevěné poličky vejde mnoho věcí.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 120 cm
Hloubka: 15 cm
Výška: 25 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Síla použitého materiálu: 18 mm

Bílé dřevěné police z masivu Belluno Elegante, 2ks

Zařídili jste si už celou domácnost. Než ale usnete na vavřínech, všimněte si, že tady něco chybí. Stěny jsou již ozdobeny oblíbenými obrazy, z rámů se na Vás smějí tváře Vašich blízkých. Ale nemůžete se zbavit dojmu, že jste na něco zapomněli. Napovíme Vám: to, co Ti chybí – jsou dvě pěkné poličky Belluno Elegante v bílé barvě. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva finské borovice a natřené ekologickou barvou, s praktickými bočními opěrkami, chránícími Vaše věci před spadnutím... Tyto poličky jsou třešničkou na dortu Vašeho domu! Když už jste přemýšlel o uspořádání prostoru na podlaze, je také čas zařídit pěknou a praktickou ozdobu stěn. V tom se výborně osvědčí poličky Belluno Elegante v bílé barvě. Vyrobené ze dřeva finské borovice jsou nezvykle pevné a trvanlivé. A co více, zajišťují život v souladu s přírodou, a to díky ekologické barvě umožňující dřevu dýchat.

Poličky Belluno Elegante patří k pevným a bytelným výrobkům. Jejich tloušťka je 1,4 cm, šířka 120 cm, výška zadní stěny znemožňující ušpinění zdi je 25 cm a hloubka poličky 15 cm. Díky těmto rozměrům se na dřevěné poličky vejde mnoho věcí. O jejich bezpečnost dbají opěrky na obou stranách, díky nimž předměty nepadají. Zajímavý design poliček zapůsobí jak v klasických tak i moderních domácnostech.

Poličky Belluno Elegante v bílé barvě se výborně hodí k ostatním kusům nábytku z kolekce Belluno Elegante. V kombinaci s jinými kolekcemi se může stát zajímavým a oživujícím prvkem. Dřevěné poličky Belluno Elegante jsou prodávány pouze v kompletu. Výběrem přírodního materiálu je třeba vzít v potaz, že dřevěné poličky Belluno Elegante podléhají přirozenému procesu stárnutí. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty