Police z masívuBílé dřevěné police Belluno Elegante, 2ks, masiv, borovice

Bílé dřevěné police z masivu Belluno Elegante, 2ks

Poličky Belluno Elegante patří k pevným a bytelným výrobkům. Jejich tloušťka je 1,4 cm, šířka 120 cm, výška zadní stěny znemožňující ušpinění zdi je 25 cm a hloubka poličky 15 cm. Díky těmto rozměrům se na dřevěné poličky vejde mnoho věcí.

2 390 Kč s DPH

  • PL008B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 120 cm
Výška: 25 cm
Hloubka: 15 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Síla použitého materiálu: 18 mm

Bílé dřevěné police z masivu Belluno Elegante, 2ks

Zařídili jste si už celou domácnost. Než ale usnete na vavřínech, všimněte si, že tady něco chybí. Stěny jsou již ozdobeny oblíbenými obrazy, z rámů se na Vás smějí tváře Vašich blízkých. Ale nemůžete se zbavit dojmu, že jste na něco zapomněli. Napovíme Vám: to, co Ti chybí – jsou dvě pěkné poličky Belluno Elegante v bílé barvě. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva finské borovice a natřené ekologickou barvou, s praktickými bočními opěrkami, chránícími Vaše věci před spadnutím... Tyto poličky jsou třešničkou na dortu Vašeho domu! Když už jste přemýšlel o uspořádání prostoru na podlaze, je také čas zařídit pěknou a praktickou ozdobu stěn. V tom se výborně osvědčí poličky Belluno Elegante v bílé barvě. Vyrobené ze dřeva finské borovice jsou nezvykle pevné a trvanlivé. A co více, zajišťují život v souladu s přírodou, a to díky ekologické barvě umožňující dřevu dýchat.

Poličky Belluno Elegante patří k pevným a bytelným výrobkům. Jejich tloušťka je 1,4 cm, šířka 120 cm, výška zadní stěny znemožňující ušpinění zdi je 25 cm a hloubka poličky 15 cm. Díky těmto rozměrům se na dřevěné poličky vejde mnoho věcí. O jejich bezpečnost dbají opěrky na obou stranách, díky nimž předměty nepadají. Zajímavý design poliček zapůsobí jak v klasických tak i moderních domácnostech.

Poličky Belluno Elegante v bílé barvě se výborně hodí k ostatním kusům nábytku z kolekce Belluno Elegante. V kombinaci s jinými kolekcemi se může stát zajímavým a oživujícím prvkem. Dřevěné poličky Belluno Elegante jsou prodávány pouze v kompletu. Výběrem přírodního materiálu je třeba vzít v potaz, že dřevěné poličky Belluno Elegante podléhají přirozenému procesu stárnutí. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Poličky jsou dodávány v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejich sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty