Komody z masivuBelluno Elegante, 4.3 dřevěná komoda, bílá, masiv, borovice

Belluno Elegante, 4.3 dřevěná komoda, bílá, masiv, borovice

Komoda 4.3 Belluno Elegante je nábytkem vyrobeným z masivního dřeva finské borovice, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolností vůči času. Komoda je natřena ekologickou barvou, díky které může dřevo dýchat.

11 900 Kč s DPH

  • PL004B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!
Série: Belluno Elegante
Šířka: 168,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Belluno Elegante, 4.3 dřevěná komoda z masivu, bílá

Hledáte komodu s velkým úložným prostorem a zároveň takovou, která nebude ve Vašem příbytku působit těžce? A možná potřebujete jen nábytek do předsíně? Nebo prostor na ukládání ložního prádla, ručníků a dalších věcí každodenní potřeby? Komoda plná 4.3 Belluno Elegante v odstínu bílé barvy je stvořena pro někoho jako jste Vy! Velká, elegantní, univerzální a trvanlivá  – vlastní všechny přednosti ideálního nábytku! Přesvědčte se a uvidíte, že už nikdy nebudeš chtít komodu, která nevoní lesem! Komoda 4.3 Belluno Elegante je nábytkem vyrobeným z masivního dřeva finské borovice, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolností vůči času. Komoda je natřena ekologickou barvou, díky které může dřevo dýchat. Kromě pěkného vzhledu nabízí komoda také velký úložný prostor. Nábytek zahrnuje 3 šuplíky: 2 menší a 1 větší uprostřed. Šuplíky se pohybují na kolejničkách s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, známých také jako systém tichého zavírání. Díky nim se šuplíky pohybují nezvykle tiše a plynule a nebouchají. Komoda Belluno Elegante bílý/dub má také 3 skříňky: dvě jednoduché po stranách a jednu uprostřed schovanou za párem dřevěných dvířek. Všechny skříňky jsou přepůleny pevnou poličkou. Doplňkový odkládací prostor nabízí i vrchní deska o tloušťce až 5 cm, na kterou můžeš položit vše, čím chcete zkrášlit svůj domov! Komoda Belluno Elegante bílá je výjimečně krásná. Díky frézování typickému pro celou sérii Belluno Elegante je komoda elegantním a vkusným kusem nábytku. Dolní podstavec dodává komodě dojem lehkosti.

Komoda Belluno Elegante bílá se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může být i zajímavým doplňkem k jiným kolekcím. Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty