Komody z masivuBelluno Elegante, 3 dveřová dřevěná komoda, bílá, masiv, borovice

Belluno Elegante, 3 dveřová dřevěná komoda, bílá, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 130 cm
  • 45 cm
  • 85 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

9 790 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Belluno Elegante, 3 dveřová dřevěná komoda, bílá, masiv, borovice

3-dvéřová komoda Belluno Elegante bílá je ozdobena větracími frézami, které ji dodávají kouzlo a nadčasový vzhled. Prosklená dvířka překvapí zajímavým rámováním. Celek doplňují malé kulaté úchytky.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 85 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Komoda 3-dvéřová Belluno Elegante, bílá

Ke komodě je možné dokoupit nástavbu: Nástavba ke komodě

Všichni máme rádi věci luxusní a exkluzivní. Dodávají nám pocit naplnění a výjimečnosti. Je jedině dobře, jestliže jsou zároveň praktické a nabízí mnoho možností využití. Představte si svůj dům plný nábytku vonícího lesem, který Vám hosté budou závidět. Díky nám se tato představa může splnit. Námi nabízená bílá 3-dvéřová komoda Belluno je nábytkem přímo vysněným. Zahrnuje dva šuplíky a tři skříňky ukryté za frézovanými dvířky. Nečekejte – přesvědčte se sámi. Každý rád vlastní věci, na které je pyšný a chce se s nimi pochlubit a takové, které naopak nechce nezvaným hostům ukazovat.Zamyslete se: na návštěvu přichází tchýně nebo pletichářská kolegyně a Vy nechcete, aby viděly Vaše sice oblíbené – ale přece jen už starší  – ručníky? Teď už to není problém. Díky praktickému členění komody Belluno Elegante bílá můžete uvnitř rozdělit prostor na ukládání věcí každodenní potřeby a prostor na vystavení oblíbených a nejhezčích kousků. Kvalitní finská borovice, ze které je tato 3-dvéřová komoda vyrobena, zajišťuje komodě dlouhou životnost. Barevná kombinace teplého odstínu bílé barvy a barvy zlatého dubu je vhodná do každé domácnosti.

Dřevěná komoda je vybavena dvěma prostornými šuplíky, zasazenými do kolejniček s tlumičem zn. Quadro. Jsou to nejlepší kolejničky na trhu – tlumí hluk, pohybují se velmi tiše a plynule a jsou šetrné k nábytku. Kromě toho má komoda také tři skříňky přepůlené jednou poličkou. Dvě skříňky jsou uzavřeny plnými dvířky a prostřední má dvířka prosklená. Toto rozdělení umožňuje široké funkční využití komody Belluno.

3-dvéřová komoda Belluno Elegante bílá je ozdobena větracími frézami, které ji dodávají kouzlo a nadčasový vzhled. Prosklená dvířka překvapí zajímavým rámováním. Celek doplňují malé kulaté úchytky. Komoda Belluno Elegante bílá se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může být i zajímavým doplňkem k jiným kolekcím. Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Lovosice, Česká republika) dne07.12.2017 (Belluno Elegante, 3 dveřová dřevěná komoda, bílá, masiv, borovice) :
(5/5

Poděkování

Dobrý den,chtěla jsem moc poděkovat za dovoz a montáž nábytku,oba pracovníci byli odborníci ,ochotní,apečliví ,ještě jednou moc děkuji Vám i jim.Jitka Carvanová

Související produkty